Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan bízhatok újra az...

Adam1993 kérdése:

Hogyan bízhatok újra az emberekben?

Figyelt kérdés
Néhány évvel ezelőtt egy lány ismerősöm a kori pályán rám küldött néhány fiút hogy piszkáljának (ki akartak lökni az egyensúlyomból stb.) és odáig fajult dolog, hogy már a vezetéknevemmel csúfoltak ( ami alapból olyan), és utána durván fél évven keresztül nem ismerkedtem meg, csupán a nevem miatt is. Azóta eltelt kb. 2,5 év. Visszahúzodó természetűnek látszom, de nem vagyok az, csak nem találom meg az ismerősökkel a témát.
2011. jún. 11. 02:23
 1/2 A kérdező kommentje:
És szeretném ezt a visszahúzódó természetem elhagyni.
2011. jún. 11. 02:42
 2/2 anonim ***** válasza:

biztosan lesznek akik szerint nem kellene ezt mondanom, de ne bízz az emberekben.

ismerkedj óvatosan, de maradj továbbra is bizalmatlan. ha nem bírod elviselni hogy bántanak, ne reméld azt, hogy megváltozik ez ha nyitottabb leszel. sőt.

egyszerűen ott kell hagyni azokat akik piszkálódnak és olyanokat keresni akik foglalkoznak az érzéseiddel is.

2011. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!