Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire bízol az emberekben?...

Mennyire bízol az emberekben? Tegyük fel, valaki már féléve tartozik neked, mennyire bízol, hogy megadja?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem bízok senkiben, semennyire. Tényleg nem. =/
2010. márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
első válaszolónak igaza van,az a legjobb ha magadon kívűl senkiben nem bízol(jó persze,szüleidben is),akkor nem csalódsz!
2010. márc. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos, már én sem bízom senkiben, magamon kívül:( Nem voltam mindig ilyen, de annyi pofont kaptam az élettől, hogy ezt hozta ki belőlem. Az illető meg tuti nem adja meg a tartozást...
2010. márc. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megbíztam benne, és meg is adta, de az ilyen ember fehér holló
2010. márc. 16. 14:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyobb pénzösszeget csak olyan embernek adok akiről tudom,hogy időben visszaadja. De akkor is úgy adom oda,hogy elödte megkérdezem kb. mire várhatom vissza.. :)
2010. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha valakinek kölcsönadsz pénzt,csinálni kell róla egy papírt,hogy legyen nyoma.Hogy legyen bizonyíték a kezedben hogy adtál neki,és hogy pontosan mennyit,és mikor!Ott az aláírása rajta,ezt lobogtathatod ha gond van vagy nem adja meg!De én már megtanultam,hogy könyvet,lemezt,PÉNZT N.E.M. S.Z.A.B.A.D. kölcsönadni!

Pénzben nincsen barátság....

2010. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
soha nem bíztam az emberekben és nem is fogok ha valakit nagyon megkedvelek és Ő is engem akkor bízok Benne, szóval ha meg pénzről van szó nem is számolok már azzal, hogy visszakapom boldogít a tudat, hogy segítettem, meg amennyire feledékeny vagyok úgy is elfelejtem mennyit adtam kölcsön :D
2010. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálam pont ez a szitu volt! Barátnőmnek kölcsön adtam 1000-t, hogy majd holnap hozza, na ez volt kb fél éve.. És így előző héten picit már besokaltam, hogy mindig tőlem kér kölcsön és sose adja vissza, úgyhogy jól kiosztottam és másnapra az összes tartozását lenullázta!

Soha senkiben nem bízok, de van bennem annyi gerinc és tartás, ha nekem van és tudom nélkülözni, akkor kölcsön adom annak akinek nincs és kell neki! Egyszer tuti vissza adja, mert engem ismernek ha bepipulok nekik annyi.. És nem testi erőszakra gondoltam, hanem lelkileg csinálom ki! :)

2010. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ebben az esetben én olyan vagyok hogy kölcsön sem adok senkinek. Nekem is szükségem van rá, és nem akarom magam később kellemetlen helyzetben találni. Viszont más témában meg nyitott vagyok. Én mindig őszintén elmondom amit gondolok, és az életem is. Olyan dolgokat amiket más tán szégyelne. Nekem nincsenek titkaim. Megint más helyzet viszont hogy engem ne fogdosson, simogasson, ölelgessen senki ahogy ma az nagy divat. Akkor most el lehet dönteni hogy bízok-e az emberekben xD
2010. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hát.... nálunk a családomban az a "probléma", hogy én a tesóimmal(4) arra lettünk nevelve hogyha szükség van rá segítsük a másik. csak az a baj hogy ebben a világban az ember egyre többet csalódik és így a bizalma is csökken a másik iránt. nem igazán számíthatunk senkire, mert mindenkiben bujkál a kisördög. és valahol előbújik, valahol meg egész életében mélyen van.

19/L

2010. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!