Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen emberekben érdemes...

Milyen emberekben érdemes megbízni, honnan lehet sejteni, hogy kiben nem lehet?

Figyelt kérdés

tapasztalatokat kérek,ki,hogy viszonyul az emberekhez bizalom terén és miért.

én úgy vettem észre pont a kedves,mosolygós emberekben nem lehet megbízni.


2010. okt. 7. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez is olyan dolog, amit megfelelő tapasztatok után lehet elsajátítani.

Milyen értelemben szeretnél megbízni? A titkaidat felszínes ismeretségben ne add ki.

Ha valamire rá akarnak venni, azt pedig természetszerűleg neked kell eldöntened, nevelés, meggyőződés, lelkiismereted segítségével, hogy lehet-e.

Idegen emberekkel meg ugye, nem megyünk sehová, bármit ígérjen is.

2010. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kérdésre szerintem nem lehet jobb választ adni minthogy: "a megbízható emberekben lehet megbízni"... Vagyis senkiről sem fogod tudni hogy tényleg megbízható anélkül hogy megtapasztalnád. Nincs senkire sem ráírva. Ennek nincsenek jelei. Egyébként akire mások az életüket bízzák még nem biztos hogy veled nem akar kibaxni.


Egyébként akiben meg lehet bízni, az kb azonos a barát fogalmával szerintem és barátot sem 1-2 nap alatt szerez az ember, hanem sok-sok együtt töltött óra, átvészelt baj, kölcsönös segítségnyújtás után fejlődik mindig a kapcsolat apró(!) lépésekben odáig, míg ki nem jelenthetik a felek egymásról hogy a múlt alapján megbízik a másikban.

2010. okt. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

nehéz megbíznom az emberekben,mert sokan átvertek már a hátam mögött,de szörnyű ez az állandó gyanakvás,igy nem tudok élni,kell egy két ember legalább akiben megbízhatok,merthát szeretetteljes bizalmas kapcsolat nélkül felköthetem magam az első fára.

írhattok még....

2010. okt. 8. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!