Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Józsi vagyok, és ezért utálnak...

Józsi vagyok, és ezért utálnak a lányok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h Józsi vagyok. Nem szeretnek a lányok, pedig sokszor csajozok. Ha odamegyek valakihez mindig ilyet szólnak hogy:

Józsi de ronda vagy.

Józsi, ne tapizz már.

Mi a bajod Józsi? Talán anyatej kell?

Józsi, ha még1x megfogod a fenekem, feltörlöm veled a padlót.

Talán ez a gond h Józsinak hívnak? Anyám se szeret("Józsika, te hülyegyerek, ne bömböltesd már hajnali 2-kor ezt a fost.")

Értelmes válaszokat kérek.



#tiltás #igazi #Guszti #sajnálom:D
2011. jún. 20. 18:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 anonim ***** válasza:

A neveddel van baj!!!!!


Ha lehet egy tanácsom akkor mondok 2-őt:D

Szóval az 1.az lenne hogy amikor találkozol egy csajjal akkor köpj az egyik ujjadra és úgy nyúlj bele a segglyukába minél mélyebben! Viszont ha épp nem hozzáférhető a segglyuk akkor a pina is megteszi!



5.tanácsom


Kereszteld át magad Jenővé v Ernővé és akkor vonzani fogod a csajokat!:)

2015. ápr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 anonim válasza:
Háh ismerős engem Bencének hivnak és sokszor van az hogy Beeence ez ellen anyit kell tenni hogy fel kell ébredni :)
2015. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 Asztalos Arnold válasza:

Nem Józsi! Nem a neved miatt!

Csak egyszerűen h*lye vagy, hogy még mindig fűzöl nőkkel szembe reményt! Akadj meg tartos kapcsolatba egy szobanövénnyel! Azt még le is hugyozhatod és úgy is szeretni fog ;)

2018. jan. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/85 turidominik16 válasza:
Józsi én melleted álok. Veled nincs semmi baj. A nők nem tudják értékelni az udvarlásaidat. Az anyának meg nincs zenei értékelése ezért nem bömböltethetted a zenét 2 kor.
2020. okt. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 anonim válasza:
jó pasi leszel! csak még kell egy jó kocsi
2020. dec. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!