Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálnak engem a lányok/nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálnak engem a lányok/nők?

Figyelt kérdés
Most vagyok 17éves végzős gimnazista, és eddig 1barátnőm volt az is fél év volt de azóta semmi, vidékből szoktunk bejárogatni busszal a közeli városi gimibe néhány osztálytársammal akik szintén ott laknak, nekik vannak lány ismerőseik akik 2-3évvel mind fiatalabbak, nos ezekből szinte mind1ik utál a reakciójukból levéve,és más egyéb nonverbális jelekből,hozzám való beszédstílus alapján , de én pedig semmi rosszat nem csináltam, discoban se vagyok bunkó, sose rúgok be , ezek meg multkor megyek barátommal innivalót venni, elmennek előttem és az egyik direkt úgy mutogatott meg olyan grimaszt vágott, multkor meg amikor leszálltam a buszról onnan beintett -.- , persze uncsitesómmal meg semmi gondja nincs1iknek se pedig nem sokban különbözünk egymástól max h neki szőke a haja meg vékony a hangja nekem meg elég mély. anyu meg mama állandóan mondja h mért nem szerzek barátnőt meg hogy milyen jóképű vagyok de ez szerintem nem igaz...
2010. szept. 10. 22:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
van egy másik csaj is, ő meg mindig mikor jöttem haza discobol állandóan beszólogatott , hogy nézek én ki meg ilyenek , meg hogy ne szóljak vissza stb... miközben nem is szóltam hozzá egy árva szót se, őt mondjuk nem ismerik a barátaim én is csak látásból meg a nevét tudom
2010. szept. 10. 22:40
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Mintha engem jellemeztél volna...Csak nekem még egy barátnőm se volt...
2010. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
neked is vannak ilyen gondjaid? égvilágon komolyan hozzájuk se szólok és mégis annyira flegma meg minden elveszi az ember kedvét egész napra, főleg ha nincs más dolgom
2010. szept. 10. 22:41
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

Csak úgy nem utálhatnak. Max lehet, hogy olyanokkal barátkozol, akiket nem bírnak, meg kisvárosban amúgy is a fiatalok azért jórészt ismerik egymást, tudod, milyenek ezek a 14-15 éves lányok, mindenkit gúnyolnak. Szerintem ha nem vagy nyomulós vagy primitív (amit nem feltételezek), akkor csak teszik az agyukat a kis falusi libák. Menj nagyobb városba, ne bámuld a lányokat, ne feltűnősködj, de biztosan lesz olyan, aki megnéz téged és nem azért, mert unszimpi vagy.

16L

2010. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom nem lenne velük, ha nem lennének ilyenek
2010. szept. 10. 22:42
 6/14 A kérdező kommentje:
néha már azon gondolkodok h átveszem a stílusukat kicsit durvábbra konvertálva, és talán magukba nézhetnének
2010. szept. 10. 22:44
 7/14 anonim ***** válasza:

Hogy nézel ki?

Amúgy lehet hogy az a bajuk veled, hogy csendes vagy, vagy nagyképűnek tartanak.Vagy csak képzelődsz és nincs is bajuk veled csak magadra veszed.

Csak mert nem jóképű valaki még nem utálják a nők.Ha valóban utálnak akkor az a viselkedésed miatt lesz az tuti, esetleg valaki terjesztett rólad nekik valamit.

Ha meg tényleg a kinézeted miatt utálnak akkor hülyék:D

2010. szept. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én Pesten lakom és mégis bumeráng velem a legtöbb nő/csaj...Engem is eléggé elszomorít,amikor a 100.grimaszt kapom,vagy esetleg beszólást...Első voltam!
2010. szept. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
képet inkább nem rakok fel , diszkrét akarok maradni ilyen szempontból , ki tudja ki nézegeti ezeket
2010. szept. 10. 22:45
 10/14 anonim ***** válasza:
A barátaid nem tudják, hogy miért utálnak a csaj ismerőseitek? Szerintem kérdezd meg tőlük. A leírtak alapján nem tudom, mi bajuk lehet veled. Ápolt vagy? (amúgy feltételezem, hogy igen).
2010. szept. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!