Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A lakhelyem közelében nincsene...

A lakhelyem közelében nincsenek barátaim, nem járok szórakozni, egyhangú az életem és már nagyon únom. Van remény?

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok, falun lakom, ahol egy barátom sincs. Alsó tagozatba is mindenki utált /olyan érdektelen dolgok miatt h pl. gyengébb voltam mint a többiek, csúfoltak h csontváz vagyok, meg hogy mindig mamámnak írtam verseket../ott tettek nekem keresztbe ahol csak lehetett. Ezért városba mentem át suliba 5. osztálytól ahol megintcsak utáltak. De nem azért mert én olyan vagyok, akivel nem lehet barátkozni vagy szót érteni...már az baj volt nekik hogy jó tanuló voltam, rivalizálás folyt, aminek semmi értelmét nem láttam soha, ott is mindig csak bántottak. Alig vártam hogy vége legyen. 2éve már középiskolás vagyok, jobb körülmények között. Van 6 barátnőm, de ők sem veszik igazán komolyan a barátságot. Közülük 3nak pasija van, nyilván megvan kivel töltsék el az időt :@ A 4. csaj túl messze lakik tőlem, az 5. egy még régebben ismert barátnőjével jár szórakozni, a 6. pedig annyira családcentrikus, hogy nem jár bulikba, minden idejét a családjának szenteli. Nekem pedig egyhangú az életem. Szüleimen kívül nem beszélek senkivel a lakhelyemen. Most is itt lesz a falunap a hétvégén, és nincs kivel menni-maradnak a szülők kizárásos alapon. :S Lehet h csak apum jön...de ha ő se akkor valószínűleg én se. Amikor a városba a kedvenc együttesemnek a koncertje volt, csak azért nem mentem be mert nem volt kivel, bnőm a pasijával lógott akkor is. Ezért maradtam le róla, amiért még mindig fáj a szívem...dehát egyedül mi értelme van??? Az életem egyhangú, most itt a nyáriszünet, nap mint nap respedek a szobába a gép előtt, olykor kint vagyok a kutyámmal, de nem járok el sehová merthát egyedül mi értelme van???...UNALOM AZ ÉLETEM, ígyhát nem tartom sokra az életet...ha bemegyek a faluba motorzni, akkor is mindig csak röhögnek a rajtam a 10éves porbafingó kisfiúk. már csak az a reményem maradt, hogyha majd valahogy megszán a sors és megadja nekem életem szerelmét akkor majd járok vele bizonyos helyekre, bulikba..vagy fősulin megismerkedek majd bulizósabb kedvű csajokkal akikkel majd járunk buliba...anyum aztmondja, hogy még nem vagyok semmiről lemaradva, még csak most kezdődik az élet...de én mindig ugyérzem h ez az egyhangú élet sohasem fog megváltozni és már levagyok mindenről maradva...már 14évesek is járnak buliba...Úgyérzem egyedül vagyok a nagyvilágban és attól félek, h ha a pasik eddig nem "jöttek" akkormár ezekután sincs remény. :( ez a helyzet :(:(:(
2011. jún. 21. 16:05
 1/8 anonim válasza:
Hol laksz? :D
2011. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nem vagy lemaradva semmiről! Csak egy picit bátrabbnak kellene lenned, hisz van egy kutyád, és a kutyával együtt jól lehet barátkozni. És motorozni is jársz? Ez igazán vagány dolog!

És ha pl a messze lakó barátnőd néha nálatok aludna? Akkor el tudnátok menni...

Egyébként egyedül is el lehet menni bulizni, mert amikor odaérsz már nem vagy egyedül, gondolom nem komolyzenei koncertre gondoltál :) és egy koncerten mindig közvetlen mindenki, ott lehet barátkozni!

Most sötéten látod a dolgokat, de ez meg fog változni, mindig kisüt a nap :) én már csak tudom, annyiszor éreztem kilátástalannak a helyzetemet, pont úgy mint te, átéltem én is ezt :)

A pasival ellátott barátnőidet is megkérdezhetnéd, hogy elmennének-e veled bulizni, elvégre ők sincsenek összenőve, nem?

És igen hol laksz?

2011. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Heves megyében. És pl. azért érzem kilátástalannak azt h itt falun lesz barátom, mert a régi osztálytársaim is -amikor jövök haza suliból és ők a parkban vannak- mindig gúnyosan ordítanak utánam h Bettikeee bettikee :S de én megyek tovább, rájuk se nézek :/
2011. jún. 21. 16:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Megint éna második :)

Én is ott laktam Egertől nem messze, és ugyanez volt a szitu :S

Ha nem laksz messze a várostól onnan is lehet barátod, vagy ha messzebb laksz akkor is, nincsenek akkora távolságok! Nem is kell onnan ilyen barát, ezek nem normálisak ha igy viselkednek, ne sajnáld! Melyik együttes volt? :)

2011. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is:ha bent punnyadsz,nem fog változni a helyzet.

Holnap szépen elmész kutyát sétáltatni a faluba,és a falunapra ha kell,egyedül is elmész.Buta felfogás,hogy ha nem megy veled senki,akkor te se mész.

a városba is elmehetsz,bizony egyedül,mert csak úgy lehet ismerkedni.^^.

2011. jún. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A faluba nemsokmindenki bír, ha kutyát sétáltatnék vagy ilyesmi akkor se jönne oda hozzám senki, mivelhogy már itt a faluba is kialakultak a közösségek, vajon ki akar befogadni egy teljesen kívülálló személyt?:(
2011. jún. 23. 11:49
 7/8 anonim válasza:
majd a fősulin/egyetemen pasizhatsz-piálhatsz-narkozhatsz...aztan akkor elcseszed az első pár éved és fizetheted a tandijat, szuleid örömére...ez a jövő áll előtted, hajrá
2011. jún. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a fiúk hamarabb oda mernek menni egy egyedül kutyát sétáltató lányhoz, mint egy csoportban röhögcsélő lány csapathoz
2011. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!