Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Karácsony másnapján meghalt a...

Karácsony másnapján meghalt a nagymamám. Ilyen esetben illik elmenni szilveszterkor szórakozni?

Figyelt kérdés
Nincs sok kedvem menni de a barátnőmet se akarom cserbenhagyni.
2009. dec. 28. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a barátnőddel,biztosan megérti. Hasonló helyzetben nekem sem lenne sok kedvem bulizni. :( Amúgy részvétem! :(
2009. dec. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Részvétem :( barátnőd biztos megérti
2009. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Ha igazán megértő a barátnőd akkor megérti.

Részvétem:(

2009. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs kedved elmenni,ne menj el.Csak hangulatromboló lennél...A barátnőd pedig megérti,ha igaz barátnő.


Nekem mamám februárban halt meg(3éve) és nővérem abban az évben nem ment el szilveszterezni.Pedig lássuk be elég sok idő telt el addig.

15/L

2009. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mégis lenne kedved,akkor szerintem a mamád szívesen látná,hogy nem csak szomorkodsz,de ha nincs,akkor ne erőltesd,a barátnőbe is szorult biztosan érzés.
2009. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden részvétem!
2009. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A szomorúsággal és a búslakodással nem jön vissza a nagyid. És semmi bajod nem lesz ha elmész szórakozni. (részvétem btw)
2009. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem tavaly december 12-én halt meg a Nagyim, és csak 29-én temettük, nem volt semmi buli, ittunk kis pezsgőt, és kész...
2009. dec. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom... nekem anyukám karácsonykor kórházban volt, hazajött, minden rendben... szerveztem a barátnőmmel szilvesztei bulit itthon, 31.én reggel anya megint kórházba került. lemondtam. és nem is tennék máshogy ha megint reggel lenne. de a te helyedben nem tudom mit tennék...
2009. dec. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
részvétem....Mi egy éve temettük el a Nagymamát... :( és pont a szülinapom előtt egy hónappal halt meg :(
2009. dec. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!