Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez nagyon kínos...

Szerintetek ez nagyon kínos dolog?

Figyelt kérdés

Irtózom a rovaraktól és bogaraktól. Se élve, döglötten nem bírom őket, gusztustalanok, de olyan szinten, hogy lecsapni se merem. Én nagyon kínosnak érzem, de ez az én fóbiám. Még nem volt barátnőm, de ha lesz, mit fog ehhez szólni?

Adódnak kellemetlen szituációk az életben ebből?

17/f


2011. jún. 23. 07:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Velem a párom állandóan morog,hogy minden este átfésülöm az egész hálószobát nincs e véletlenül pók valahol,elhúzom az ágyat nincs e mögötte,kirázom a takarót párnát(ezt azóta csinálom,mióta megláttam egy gusztustalan nagy fekete dagadt pókot a párnámon),elemlámpával bevilágítok a szekrények mögé stb.. Nagyon undorodom tőlük,ha csak meglátok egyet elkezdek vakarózni,és sűrűn nézegetem magam,mert azt hiszem,hogy rajtam is van valahol. Hát szar dolog ez,az biztos,de a barátnőd majd nem azért fog szeretni,vagy nem szeretni,mert félsz ezektől a dögöktől! Engem a többi rovar,és bogár nem nagyon zavar,de ez.... Ja,meg még a másik a szúnyog,ha van bent,akkor este beizzítom a porszívót,és összeszedem őket a plafonról levegőből mert idegesít ha éjjel a fülembe zümmög. Hülye szokás,és a páromat néha az őrületbe kergetem vele,de ez van.


26/N

2011. jún. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Inkább úgy mondanám , hogy nem meglepő. Az hogy a nő mit fog gondolni magában egy más kérdés. Ha viszont egy normális lányt fogsz ki meg fogja érteni és tolerálni fogja ezt a dilidet, esetleg egyszer-kétszer piszkálni fog vele viccből de hát ilyen az élet, lehet hogy pont emiatt fogod levetkőzni egyszer (vagy ha más nem egy kicsit csökkenteni) az iszonyodat.

Ne aggódj, nem vagy mutáns és ezért még nem kell pszichológushoz menned :)

2011. jún. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
54%

Hááááááát, drukkolj, hogy a lánynak ne legyen hasonló fóbiája (sztem a nők 90% így van a bogarakkal), mert azzal nem sokra mentek, ha együtt sikítoztok a sarokban.

Bocsánat, de nálam nem lennél nyerő, ha a bogaraktól sem tudsz megvédeni :S

23L

2011. jún. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kezdd el lecsapni őket, ez a legelső lépés, hogy leküzdd a fóbiádat! Csak mert semmi bajod nem lesz.
2011. jún. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is nagyon utálom az ilyeneket, még jó, hogy van spré, amivel le lehet fújni...


17/F

2011. jún. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

Miér akartok mindig bántani minket? Csak azért mert csunyák vagyunk? Ezek szerint ha megláttok a buszony egy csunya lányt/fiut öt is bántanátok? Ne a borito alapján itéljétek meg a könyvet.


Üdv, egy keresztes pok



ui. Egyébként a méhecskék, darazsak gonoszak,.

2011. jún. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Cikinek nem ciki, csak tényleg olyan barátnőt fogj ki, aki le meri ütni őket. Én le merem ütni a pókokat (ha kicsi), és a szúnyogokat, de a bogarakat már nem (sőt a legyeket se) Én a szüleimet készítem ki vele, de már megszokták. Remélem a barátom is megért majd. 20L
2011. jún. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kezdeném 11.05-tel! Kedves Mr./Miss Keresztes Pók! Ez nem így működik.Vannak fóbiái az embernek,hallottam,aki a galambtól fél. (ez mondjuk paranormális,valóban,de ha egyszer ilyen akkor ilyen) Spec én is utálom ezeket: pókok,férgek,csótány. Van,aki leküzdi,van,aki nem. Biztos van,amitől Te is irtózol,esetleg félsz (lám,méhecskéztél,darazsaztál >: D de nem muszáj ízeltlábúnak,vagy akár feltétlenül állatnak,sőt létező dolognak lennie -már nem feltételezem,hogy szellemes vagy,nehogy félreérts!-) Szóval MINDENKINEK van valami fóbiája a világon. Aki azt mondja,hogy nincs,az vagy hazudik,vagánykodni akar (aztán sikít,ha a falusi sétán követni kezdi egy tyúk XD bocsi) vagy egyszerűen h*lye,esetleg szupermen. És ha valaki épp a bogaraktól fél,miközben Te talán szereted őket? El kell fogadni,nem kell szekálni,ugyanis leszögezem: cseppet sem voltál vicces :)

Bocsánat,hogy ilyen hosszúra nyúlt,de azt hiszem ebből értett a kedves kérdezőnk is: ha a barátnőd nem fogadja majd el,azzal nem is érdemes foglalkozni.... nem kell megint hosszú fejtegetésbe kezdenem,miért. :D Remélem,segítettem. 15/L

2011. jún. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálom leküzdeni, de igazából attól undorodom, hogy hozzámérjen, vagy a holmimhoz. Pl.: meglátok egy legyet, első gondolatom, hogy hát az ürülék vonzza, azon mászkált stb... Remélem egyszer elmúlik:S Nem vagyok azért annyira beszari meg ilyesmi, menőzni sem szoktam, csak az ízeltlábúak készítenek ki.
2011. jún. 24. 21:50
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Bocsánat, de nálam nem lennél nyerő, ha a bogaraktól sem tudsz megvédeni :S "


Arra még nem gondoltál, hogy esetleg magadat védd meg?:D Azt hittem a női egyenjogúság korában élek.

2011. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!