Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez nagyon kínos...

Szerintetek ez nagyon kínos dolog?

Figyelt kérdés

Irtózom a rovaraktól és bogaraktól. Se élve, döglötten nem bírom őket, gusztustalanok, de olyan szinten, hogy lecsapni se merem. Én nagyon kínosnak érzem, de ez az én fóbiám. Még nem volt barátnőm, de ha lesz, mit fog ehhez szólni?

Adódnak kellemetlen szituációk az életben ebből?

17/f


2011. jún. 23. 07:38
1 2
 11/12 anonim válasza:

Kedves Utolsó, amennyiben egyedül vagyok otthon, természetesen megvédem magam, de nem tudom, mit szólnék egy olyan pasihoz, aki még nálam is hangosabbat sikítva/nagyobbat ugorva menekülne a póktól/darázstól :D

De igazad van, rosszul fogalmaztam :)

2011. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát én elviselném xd Nem kifejezetten szeretem a bogarakat, de mindig elkapdosom őket. Én az egerekkel vagyok így, pl ma is besettenkedett egy, és kora hajnalban kezdtem sikítozni, hogy "TAKARODJ INNEN!!!!!! >.<" Úgyhogy én kijönnék egy ilyen pasival, ha ő megvéd ezektől a rágcsálóktól akkor kiiktatom neki az ízeltlábúakat :d
2011. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!