Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hány gonosz ember (nő) él a...

Hány gonosz ember (nő) él a világon, aki pl. képes mástól elvenni a párját, vagy a gyereke apját? !

Figyelt kérdés
kegyetlen egy ember lehet
2009. márc. 25. 13:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%

Kicsit több, mint 3 milliárd nő él a világon...


Persze nem mind ilyen. Sőt. De sajnos akadnak ilyenek is. Sokan. Túl sokan.

2009. márc. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Azért azt se feledjük, hogy a "párok" és a "gyerekek apjai", nem debil akarat nélküli lények, tehát ha sikerült "elvenni" őket, akkor azt ők is akarták.
2009. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%

Húúúúúúúúúúúúúúúúú..............

Ez nem semmi!!Elolvastam, és most kavarognak bennem az érzések.

Nem semmi volt ez a kérdező!

De hál Istennek az ilyen és ehhez hasonló emberből nincs túl sok a világon.

Arra mondjuk én is kíváncsi lennék, hogy gogy lesz valaki ennyire "romlott"...

2009. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%

Azért jöttem hogy képviseljem a másik oldalt is.

Sose hittem volna hogy nős férfiba leszek szerelmes de sikerült és nem bánom. Én 22 ő 44 most. Nem vált el a feleségétől, de már nincsenek együtt, viszont 1 fedél alatt élnek még. Idén lesz 3 éve hogy együtt vagyunk. A felesége tud rólam, azóta ő is pasizgat bár még nincs komoly barátja. 3 gyerek van ők semmit nem tudnak és semmit nem vesznek észre. Csak annyi változott, hogy a párom felesége azóta nagyon gonosz lett és szinte eldobta magától a gyerekeit is. Otthon nem takarít, nem főz. A számlákat nem fizeti be és amikor jött a felszólító és véletlenül a párom bontotta fel a levelet, döbbent le hogy 2 havi villanyt csak úgy nem fizetett be (60ezer ft) pedig a párom minden hónapban a felesége kezébe ad 100ezer fizetést, 40ezer családi pótlékot és 30ezret még amit az albérlőjük fizet ki, plusz amit a felesége dolgozik 4 órában, neki a fizu. A feleségének csak annyi dolga lenne hogy megveszi a kaját és befizeti a számlákat. Még főznije sem kell mert a párom miután 10 órát dolgozik, hazamegy és ő mosogat és ő főz, hétvégén ő jár a piacra. Most legutóbb a páromnak ment a figyelmeztetés hogy felmondták a lakásbiztosításukat mert hónapok óta nincsen befizetve. A felesége csak rángatja a vállát arra a kérdésre hogy havi 200ezer forintot hova tesz el, és a számlákat miért nem fizeti rendesen? Az még hagyján hogy a háztartási dolgokat elhanyagolja, de pl azt is elhallgatta hogy a legnagyobb gyerekkel gondok vannak az iskolában. A párom naívan azt hitte hogy minden rendben van a fiúval mert otthon tanulgat és jó gyerek. Már szeptemberben rosszak voltak a jegyei és már az első szülői értekezleten szólt az ofő a párom feleségének hogy bukásra áll mindenből a gyerek. Akkor még lehetett volna segíteni a dolgon de a felesége semmit nem tett csak rángatta a vállát, és a párom csak január végén tudta meg mi történt! A gyerek összetört lelkileg és pszichológushoz kezdett járni de a páromnak ezt is eltitkolták. A gyerek megbukott majdnem mindenből, a párom alig bírta kiszedni a kaka alól szegényt.

Amúgy nem én vagyok az első akivel megcsalta a párom a feleségét, volt előttem 1-2 egyéjszakása. Mondhatnátok hogy engem is megfog csalni, de tudom hogy nem, mert ellentétben közte és a felesége között anno, köztünk minden rendben van.

Sose hittem volna hogy egy családba képes vagyok beletrappolni, sajnos sikerült, de azóta nem bántam meg. Főleg azért nem mert ez a nő olyan dolgokat csinál otthon hogy égnek áll a hajam tőle.

Bárkinek bármi véleménye van, szívesen veszem akkoris ha az csúnya. A kérdezővel egyet értek, csúnya dolog ilyet tenni, de itt az élő példa hogy azért ez nem ilyen egyszerű, annál inkább összetett és bonyolult dolog. És mindenhez két ember kell! Illetve három! A házastárs aki miatt rosszul megy a házasság és a másik aki emiatt egy harmadiknál keresi a boldogságot: és meg is találja.

2009. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%

én is elvenném, ha szeretek valakit, azt nem tudom befolyásolni...nem az számít ki jött először.

Attól hogy társa, esetleg gyereke van, nem jelenti azt, hogy nem jön neki jobb, a tényleg Igazi.....

2009. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%

Szerinted a "gonosz" nőknek fenékig tejfel az életük?

Akik kígyót-békát kiáltanak a férjeket elcsábító nőkre,azoknak szívesen mesélnék arról,mennyi szenvedéssel jár 3. félnek lenni,és hogy egy normális nő egyáltalán nem keresi az ilyen kapcsolatokat,azok egyszerűen csak megtörténnek.Próbáltam ellenállni,de mikor az ajtód előtt könyörög neked a férfi,akibe te is őrülten szerelmes vagy,nehéz nemet modnani.Hetekre eltűntem,harcoltam az érzéseim ellen,de mindig föladtam.Más ffiakkal képtelen voltam ismerkedni,hiszen Ő volt az egyetlen gondolatom.Aztán megtörtént a lehető legrosszabb...

2009. márc. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Bár még nem voltam (és remélem nem is leszek) ilyen szituációban, soha nem értettem meg, hogy vannak nők, akik a másik nőt tekintik egyetlen hibásnak az ilyen esetekben. "Szegény férjecskéjük, nem tehet semmiről, őt elcsábították". Nem kéne már felébredni?
2009. márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
17%
17:12! Mi volt az a legrosszabb ami megtörtént?
2009. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%

aki azt írja, hogy "persze, összejönnének azzal a családapával", látszik hogy egyik se úgy nőtt fel hogy nem volt apjuk, amíg nem tudjátok milyen apa nélkül felnőni addog fogjátok be a kicsike kis szátokat...

17 éves lány vagyok (sajnos elég nagy az igazságérzetem) és apa nélkül nőttem, és gyűlölöm azokat akik más kapcsolatába másznak bele, hiába mondja azt, hogy szereti, bakker, ott van az a szerencsétlen gyerek, elcsábítja az apját, nagyon sok esetben utána a drágalátós apuka le se szarja a gyereket... nem tudom hogy ti mit szólnátok ahhoz, ha már lenne gyereketek, és a férjetek egy másik k.rva csábítaná el...

2009. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
37%
Általánosítasz. Ezek szerint a te apád egy szemét dög volt. Szerencsére ez azért nem jellemző!
2009. márc. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!