Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hány gonosz ember (nő) él a...

Hány gonosz ember (nő) él a világon, aki pl. képes mástól elvenni a párját, vagy a gyereke apját? !

Figyelt kérdés
kegyetlen egy ember lehet
2009. márc. 25. 13:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%
Felejtsétek már el "a szemét k.va elcsábította az apámat/férjemet" szöveget. Ha valaki el lehet csábítani az ugyanúgy hibás, sőt hibás a feleség is, hiszen egy jó kapcsolatból nem lehet senkit "elcsábítani".
2009. márc. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom hánadik válaszoló.Elég felelőtlen az az apa, aki nem veszi észre, hogy olyan magasfokú gondok vannak a gyerekével, hogy pszicológushoz jár.Megérdemlitek egymást.

Lehet lepontozni :D

2009. márc. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
48%

15:06-osnak

Azt írod, a gyerekek nem tudnak semmiről. Aztán a későbbi szövegből kiderül, hogy egyikük bukásra áll, és pszichológushoz kell vinni.


Azt, hogy nem bántad meg, hogy beléptél harmadiknak a házasságba, elhiszem. Mert mennyivel könnyebb megcsalónak lenni, és nem a megcsaltnak! Ráadásul nem rád szakadt a gyerekek nevelésének, a háztartás vezetésének(számlák kifizetése) gondja úgy, hogy mindeközben van is férjem, meg nincs is. (Itt jegyezném meg, ha őszinte a szeretet köztetek, miért nem vállalt fel 100 %-ig?) Gondoltál már arra, hogy megnézd az érem másik oldalát is? Mert az ellenszenvet, de legalábbis gyanút ébresztene bennem, ha a férfi csak szidja az a nőt, akitől a gyerekei születtek... Mondott-e olyat valaha, hogy ő is hibás? Vagy csak azt "a rengeteg pénzt adja, és ráadásul mindent ő csinál"?


Szóval gondolkodj el, érdemes-e büszkélkedni ilyen kapcsolattal. Építhetsze-e erre szilárd jövőt? Megbízhatsz-e benne annyira, hogy gyermekeid felelősségteljes apja, neked őszinte párod lesz-e?


Eredeti kérdezőhöz:

Előzőekből is az derül ki, hogy ugyanúgy vannak csalfa, kétszínű férfiak és nők is.

2009. márc. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
23%

megbízhat benne...semmire nincs szabály...és nem csak meglcsaltnak sz.r lenni...

szűk vagy tág látókörüség kérdése

2009. márc. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
55%

"megbízhat benne...semmire nincs szabály..."


Még hogy semmire nincs szabály! Azért azt lehet sejteni, hogy az az ember aki szeret egyszerre két vasat tartani a tűzben, az a kevésbé megbízhatóak közé tartozik. És nem fog lelkifurdalást érezni, ha akad másvalaki. Hiszen még arra sem veszi a fáradtságot, hogy tisztázza a helyzetet, ami neki pont megfelel, a gyerekek meg a felesége viszont kínlódnak.

Ez bizony nem látókör, hanem erkölcs és gerincesség kérdése.


"és nem csak meglcsaltnak sz.r lenni..." Szegény-szegény félrelépő, állatira rossz lehet neki!

2009. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
14%
nem a két vas a lényeg hanem h kit szeret, értékel, kihez vonzodik jobban..
2009. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
38%
Túl sok!
2009. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
50%

Milyen érdekes, hogy le vannak pontozva a tapasztalatból beírók...

Egyáltalán nem gonosz a harmadik!!! A legérdekesebb az, hogy mindig csak abban a szituációban van sértve az új pár, ha a férfi a házas. Ha a nő a házas és bejön egy pasi az életébe, akkor arra bizony senki nem haragszik, mert hát szegény asszony... Pedig itt meg a férj a hibás, miért nem figyelt a feleségére. Most sokan felordítanak diadalittasan, hogy IGEN, apa miért nem figyel rám!

És ha ezt szépen megfordítjuk, akkor máris a következő jön: A szemét, lelépett egy k_rvával, egy mocsok gonosz ri@gyóval, aki ilyet képes megtenni, hogy elszakítja a drága feleségtől apucit...

Nem érdekes?

2009. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
62%
Na igen, pont erről beszéltem... Egyszerűen rávilágítottam egy tényre, mivel mindennek két oldala van, és a szent asszonyok rögtön lepontoztak. Aki képtelen reálisan és elfogulatlanul egy kérdést megvizsgálni, az itt ne adjon válaszokat, ne pontozzon le olyanokat sem, akik nem az ő szája íze szerint válaszolnak. Ez nem fórum!!!
2009. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Sziasztok! Látom elég régi a poszt, de megosztanám a tapasztalataimat. Sajnos én is találkoztam hasonló szituval a saját eletemben,nem egyszer! 12 éve vagyunk együtt a párommal van egy 7 éves gyermekünk!!! Sok rossz és sok jó dolog van már a hátunk mögött..... Mindkettőnknek voltak stiklieiji!!! Azzal a külömbséggel hogy 18-20 évesen még talán arra lehet fogi fiatalság bolondság..... Nekem a párom folyamatosan "megcsal" bizonyítani nem tudom hogy mi az a pont ameddig elmegy de tudom hogy mindig van egy épp aktuális ego növelő "szerencsétlen álldozat" :) többször megbukott már... Az a bizonyos női megérzésem mindig jól működik :( es persze sms, fb levelek üzenetek stb igazolnak, igazoltak sajnos..... És persze kérdezhetitek miért vagyok még együtt vele? Pont azért aminek neveztem ezeket a nőket... EGONÖVELŐK csak!!!!! Van egy életünk ami műkődik vannak jobb és rosszabb napok.... De mivel ezek a tipusú nők csak a csillogást látják a páromból csaj sajnálni tudom őket..... Hiszen még mindig velünk van nekünk "lapátolja " haza a pénzt, velünk csinál családi közös programot, velünk megy nyaralni,hozzám jön este haza és mellettem fekszik és kel!!!! És melyik az a nő aki a nyakába venne egy férfit akinek hitel hegyek vannak a nyakába még ha nem is ezt mutatja , ki az aki azon akar rágodni hogy mikor csal meg az ex feleséggel, meg hogy a gyerek végett kell ugranom neki :) lássuk be minden férfi gyarló.... Benne van a hódítás a flört a génjeikben de ha ezt nem tudjuk elfogadni akkor akár fel is köthetjük magunkat vagy rabigát aggathatunk rájuk!!!! És attól jobb lesz nekünk? Nem csak elüldözzük es utána meg sírunk hogy jajjjjj hiányzik..... Mert ugye nem is kellene olyan férfi aki mint a pincsi kutya csak bólogat..... Mert a rossz fiúkat szeretjük!!!! És lehet jönni azzal hogy nincs önbecsülésem, vagy csak a férjem pénze érdekel, de nem!!!! Amíg a sok rosszból együtt keveredünk ki és együtt éljük meg a boldog napokat is..... Addig csak sajnálni tudom a gaz csábítókat hogy hisznek a csodában és butuska naív módon várják hogy elhagyjon minket!!!! Közlöm nem fog!!!! Hogy miért vagyok ennyire biztos ebben? Mert 12 lassan 13 éve senkinek nem sikerürt!!!!!!
2013. febr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!