Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én miért vagyok olyan hogy...

Én miért vagyok olyan hogy otthon olyan vagy mint mindeki más de amikor kilepek otthonrol akkor pl elmegyek haverokkal vagy dolgozni teljesen mast adok mint aki vagyok vissza fogott szerény vagyok mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
légyszi válaszoljatok de remélhetőleg normális válaszokat előre is köszi
2011. jún. 24. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
az emberek vagy otthon élik ki magukat vagy iskolában/munkában. én is otthon éltem ki magam. ezen úgy tudtam változtatni, hogy elmentem kirándulni a barátaimmal, így egész nap velük voltam, megismerhették a "kiélős" énemet is. tetszett nekik (gondolom), azóta ez fordítva van.
2011. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mindenki más úgymond idegenek társaságában mint például otthon ahol már mindenkit megszoktál!
2011. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

haha. én meg pont otthon nem érzem jól magam .ennek ellenére sokszor otthon vagyok.


de mindig más vagyok mikor elmegyek otthonról

2011. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!