Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol tudok ismerkedni, ha...

Hol tudok ismerkedni, ha "antiszociális" vagyok? (+kifejtés)

Figyelt kérdés

Olyan helyek mint iskola, munkahely, kocsma, diszkó, kizárva.

Akár városban, szabadban, vagy neten keresek olyan lehetőséget ahol kevésbé "közösségi" emberekkel tudok ismerkedni. Tehát kifejezetten 1-1 személyt, nem haveri kört keresek.

Lehet ez helyszín, esemény, vagy konkrét portál.


Tudom, egyeseknek abszurd lesz a kérdés, de ha kell jobban kifejtem.

Szívesen fogadok bármilyen ötletet.


2011. jún. 28. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha hasonlóan zárkózott valakit keresel, próbálj egy könyvtárban vagy könyvesboltban ismerkedni. Nem vicc!

Esetleg tánctanfolyamok, bár ez nagyobb beruházás, és nem biztos a siker.

De szinte bármelyik társkereső oldalon is sok "antiszociális" ember keres társat.

2011. jún. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

a könyvtár jó ötletnek tűnik, csak általában a zárt helyeket nem szerem, inkább szabadtéri programok érdekelnek. de érdemes megpróbálni, vagy talán meg kell tudnom, mit szoktak az ilyen emberek csinálni. (magamból kiindulva hasonló kérdéseket tesznek fel mert már sehol se jó nekik)


várom ezeket a "bármelyik" oldalakat, bár nem kifejezetten társkeresés érdekel, de még azokat a gyatra oldalakat is kipróbálnám ha valami használhatót látok :)

2011. jún. 28. 10:53
 3/8 anonim ***** válasza:

..Tánctanfolyam helyett vannak egyszeri néptáncos összeröffenések, sokan vannak ott, akik ismerkednének is. Mondtam volna még a múzeumok éjszakáját is, de asszem az múlt héten volt.

Társkeresőből nem tudok konkrétat mondani, gugli: "társkereső", és lesz egy pár. De ha itt a gyakorikérdések keresőjébe beírod, hogy "ismerkedni", lesz még pár tipp.

2011. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok, mint te... de én nem merek neten ismerkedni, annyi gyanús személybe botolhat az ember...
2011. jún. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

13:37

az sem rossz ötlet, eltekintve attól hogy a tánc nem az én világom. inkább olyan helyen szeretek ismerkedni ahol hallom a másikat és tudok vele kommunikálni. elvégre a közös táncikálás nem ismerkedés, legalábbis nem abban a formában ami számomra tartalmas.


a társkeresés valójában nem érdekel csak valaki felvetette.


00:08

mi az hogy gyanús? mert az utcán senki sem gyanús? nem retteghetsz minden embertől.

2011. jún. 29. 13:42
 6/8 A kérdező kommentje:

más kérdésekben ilyen love.hu meg chat.hu szintű ismerkedésekre adnak tippet, de nem vagyok kíváncsi többszázezer maszturbáló transzvesztitára, kalandkereső házas férfira meg pár tiniringyóra.

sajnos ezekről az oldalakról nem jó a véleményem.

2011. jún. 29. 13:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Na jó, akkor nem értem, mit is szeretnél. :D

Olyan helyet, ahol nyugodtan lehet beszélgetni/ismerkedni idegenekkel? -> Utca, buszmegálló, kiállítás, park, gyakorlatilag bárhol, ha megfelelő stílusban közeledsz.

Vagy olyan helyet keresel, ahol emberkék ácsorognak arra várva hogy ismerkedjen velük valaki? Olyan nincs. (Vagyis van, de az pénzbe kerül.)

2011. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

13:58

mi olyan bonyolult ezen? ismerkedni szeretnék


az utcával az a baj hogy hiába szólítasz le 1000 embert aki épp nem rohan valahová, nagyon kevés az akivel valóban fel is tudod venni a kapcsolatot, és ha beszéltek is, az sem tart soká. de a legtöbb szóba sem áll veled, főleg ha még csak nem is nézel ki átlagosan. ráadásul külsőre semmit nem lehet megállapítani egy emberről, kivéve a hülye sztereotípiákkal közelíteni aminek semmi értelme, ha meg nem élvezed magát az ismerkedést, akkor úgy érzed magad mint hentes a vágóhídon.


szóval ezek közül max a kiállításnak lenne értelme amiből utalhat valami az adott ember érdeklődésére, ízlésére.

ráadásul biztos vagyok benne hogy nem "megfelelő stílusban" közeledek, mert nem tudom tartani ezt a sziamizu stílust, nem nézek ki átlagosan, és még sok egyéb tényező, ami miatt antiszociálisnak vagyok nevezhető.

de még ha azt mondanád hogy változzak meg, akkor sem látnám értelmét, mert úgy is próbáltam már és semmi, másrészt nem látom értelmét megjátszani magam, mert nem is szeretem.


persze megértem hogy nektek normális embereknek ez nem érthető

2011. jún. 30. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!