Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel bántottak meg eddig a...

Mivel bántottak meg eddig a legjobban?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 15:57
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
És persze ki volt az illető?
2009. márc. 27. 15:58
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Anyám, amikor megszült.

Halál komolyan.

2009. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

elsö välaszadohoz:ezt nem irhatod komolyan..hiszen attol mert pl haragszol anyädra akkor haragudj persze(én is haragszom,nagyon elrontotta valamivel..),

de az nem hiba hogy megszült,hiszen életet adott neked!

engem a pasim bäntott meg a legjobban,mikor 1 évig hazudozott..azt mondta nem füvezik ,közben meg naponta csinälta..aztän amikor a szomszéd csajjal smsezgetett és tagadta.ja és mindezt mikor terhes voltam.

2009. márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
A hátam mögött a "barátnőim" azt tárgyalták meg nap mint nap,hogy a barátom csak azért van velem,mert van kit dugni...plusz egy osztálytársam egyik nap még azt mondta,milyen szép vagyok meg stb.,másnap meg visszahallottam,hogy hát én milyen csúnya vagyok.Mondjuk annyira nem vettem magamra,mert a csaj egy kis agyonsminkelt k_rva volt :)
2009. márc. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Az első a faterom volt aki néhány éve közölte,hogy ő engem nem akart,már össze is szedte annak idején a pénzt az abortuszra.

A második az első pasim,ő úgy szakított velem,hogy állítólag kiderült,hogy rákja van és 3 éve van hátra,és mivel én még nagyon fiatal vagyok (17 voltam,ő 25)ezért inkább szakít velem,mert nem akar tönkre tenni,bla-bla-bla. Na most azóta eltelt 12 év,és ez a "halálos" beteg ember vígan éli világát....

2009. márc. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Anyám, amikor megszült.

Halál komolyan.


Nekem is.. :|

2009. márc. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

fúúú... Engem egy olyan barátnőm aki kibeszélt a hátam mögött, és tök lazán vette a dolgot. Most is vele van probléma. Mrá említettem neki, hogy visszahallom hogy "valaki" kibeszél a hátam mögött, és ő teljesen szabadkozott, hogy áááááá ő nem volt.


Aztán: Egy táborban nyolcadikosokkal voltunk, és volt egy srác (akivel mostmár iszonyat jóban vagyok), és nem mondta ki, hogy mit keresek ott, hanem ahogy rámnézett... Mintha a pokolba küldött volna... De azóta összebarátkoztunk. :)

2009. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

Első vagyok.

Nem vesztem össze anyámmal, hanem gyűlölöm az életemet, és sokkal jobb lett volna, ha nem szült volna meg.

Ennyi.

2009. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
az utolsóval nagyon egyetértek. =(
2009. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem az első nagy szerelmem, akivel 3 évig voltam együtt, majd rá egy évre (az új barátnő hatására) ecsetelte egy közös ismerősünknek, h nem érti mért volt velem, és mit szeretett bennem.

Ennél jobban semmivel nem tudott volna megbántani, lerombolta azt,amit egész szívemmel-lelkemmel szépnek gondoltam.

2009. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!