Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel bántottak meg eddig a...

Mivel bántottak meg eddig a legjobban?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 15:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Egy négy éves kapcsolatot a Kedvesem (nős) úgy zárt le, hogy azt mondta, vagyis írta, mert mondani már gyáva volt, hogy "kurvulásból" keresem a pénzt. De azért nap, mint nap itt ült velem a munkahelyemen, végignézte, hogy vért izzadok minden egyes fillérért, varrok, és az azért jó volt neki, hogy őt is és a nyomorult családját is én zabáltattam a saját pénzemen, mert hó végére mindig szarul álltak. Amikor kölcsön kellett neki, akkor tudta köríteni: "jaj, de hát szegénykém, annyit dolgozol én meg még kérek is tőled...", na akkor nem mondta, hogy kurvulásból keresem a pénzt. Remélem, most végképp nincs pénzük zabálni.
2009. aug. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!