Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel bántottak meg eddig a...

Mivel bántottak meg eddig a legjobban?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 15:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó kérdés! Rengeteg alkalommal megbántottak, megtapostak, megaláztak, de ha most konkrétan meg kéne mondanom, melyik volt az, amelyik a legjobban bántott, nem tudnám elmondani. Úgy all.
2009. márc. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a nővérem azt mondta, hogyha ilyen kövér lenne mint én felakasztotta volna magát! Ő 43 kiló, én akkor voltam 60. Egyáltalán nem voltam kövér, viszont nem voltam csont és bőr. Ez már régen volt.
2009. márc. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Három dolog jut eszembe. 1: Anyám elmondta pár éve (27 vagyok), hogy nem is gondolta volna, hogy van tehetségem a zongorázáshoz, ezért nem érdekelte különösebben, hogy ki kellett vennie a zeneiskolából, mert öcsémre kellett vigyázni (még el se jutottunk a hangszerekig). Pedig autodidakta módon megtanultam, és tudta jól, hogy az énektanár is mondta, hogy a legjobb abszolút hallásom van. :( Szóval lenézett. :( 2: Szintén anyám mondta, hogy költözzünk vissza a városba, majd mindenben segít, erre amikor vártam az első kislányomat, soha fel se jött hozzánk, semmit se segített, holott szükségem lett volna lelki támaszra, mert amúgy is depire hajlamos vagyok, no meg a lakásfelújítás miatt totál káoszban volt minden. 3: Utálom, hogy görbe a lábam, erre mikor 19 voltam, és mentem haza suliból, három hülye liba, akit nem is ismertem, beszólt, hogy de görbe lába van. Pont ez kellett a nulla felé tendáló önbizalmamnak. Pffhhh...
2009. márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

anyam..azzal,hogy iszik es en szamtalanszor elmondtam,hogy biztosan nem szeret elegge ahoz,hogy elhagyja..es o erre hallgat..

akkor inkabb meg sem szult volna

2009. márc. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyot csalódtam anyukámban ,amikor titokban elovasta a naplómat,ez nagyon bántott,de már megbocsátottam.

Meg még az amikor tesiórán kéziztünk és a tanár beállított az egyik csapatba,és az egyik lány a szemembe mondta hogy inkább kiáll minthogy ilyen béna és gyenge és ügyetlen lánnyal legyen egy csapatba,és többször is fellökött.Tényleg nem vagyok valami ügyes,de azért nem kell így lehordani szerintem.

2009. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
89%
erdekes..eleg sok mindenkit az anyukaja sertett meg..
2009. márc. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Anyám, mikor kiderült, hogy azt hiszi, és híreszteli, hogy csak kitaláltam, hopgy kikezdett velem a férje, pedig sajnos nem kitaláltam, hát az űberszarul esett.

Meg köcsögvári koleganőm, mikor összetörtem a kocsim, és a hátam mögött egy ismerősnek tálalta, hogy mennyire örül neki, h összetört, meret neki is el kellett adnia a kocsiját, akkor nekem miért legyen, na ez a szerteszakadt pofám, meg a totálkáros kocsi mellé kellett.

2009. ápr. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
anyam mikor azt mondta,miert nem szulettem fiunek..
2009. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Anyum, amikor nemrég kijelentette, hogy nem vagyok erre a világra való, és nem érti, hogy mit keresek itt… (sosem válaszolok vissza, mert nekem ahhoz „nincs jogom”, de akkor szívesen feltettem volna a kérdést, hogy ha már úgyis csak „egy véletlenül becsusszant” gyerek vagyok (ezt már régóta tudom), hogy olyan nehéz lett volna védekezni?)

Meg még régebben apám, amikor közölte velem, hogy ő nem akart gyereket, főleg nem lányt, és egyszer letagadta, hogy a lánya vagyok a barátai előtt. (én is ott voltam a mostani feleségével és a kisebb lányával (mert szegénykémnek megint lánya lett). Mindenkit bemutatott, a feleségét, a kisebb lányát, engem kifelejtett, és amikor rákérdeztek, hogy én is a lánya vagyok-e zavartan annyit felelt, hogy „nem”…


17/L

2009. aug. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Engem mivel bántottak meg a legjobban?

Nap mint nap megbántanak!

-a családom:mert éreztetik velem hogy csak kötelességböl szeretnek és türnek meg.De komolyan megmondták hogy én csak becsúsztam.

-a "barátok":mihelyt találok vkit aki szimpatikus pár hét múlva leráz és csak akkor talál meg mikor kell valami

-a "párom":folyamatossan megcsal,megbánt,megaláz mert tudja hogy szükségem van rá mert egyedül nem tudnánk két tartósan beteg kislányt anyagilag felnevelni,meg hát ugye a kedves családom ezt mind tudják de még abba se segitenének hogy legalább vigyázzanak a gyerekekre hogy eltudjak menni dolgozni.

Párom legdurvább beszólása a sok közül eddig az volt hogy eltapos mint egy férget mert veszekedtem az akkori nöcskéje miatt.

2009. aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!