Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom hogy mit tegyek,...

Nem tudom hogy mit tegyek, nem akarok a haverommal rosszban lenni?

Figyelt kérdés
Na szóval van 1 nagyon jó haverom(ő fiú én lány) és néha úgy viselkedik h naon bunkó (főleg mikor ott vannak a fiú haverjai) és máskor meg nagyon rendes és aranyos. Hogyan tudnék neki szólni h naon nehéz őt így követni? Már 1x szóltam neki h mér ilyen bunkó... és ezért most lemondtam vele 1 programot és most vhogy máshogy viselkedik velem.
2009. márc. 29. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Hát mint fiú, azt tudom monadni, hogy marhára nme értjük az ilyen célzásokat, mikor a lány lemond egy talit. Nekünk ez azt jelenti, hogy nem ér rá/nem akar találkozni, nem keresünk mögötte üzenetet. Rosszabb esetben úgy döntünk, hogyha nem hát nme, mi nem törődünk vele (valszeg ezért viselkedik most máshogy, eldöntötte, hogy ő nem fögja megeröltetni magát, rádbízta az ügyet).


Szóval, ha közölni akarod vele, hogy nem tetszik a viselkedése, akkor mondd meg neki nyiltan, mindenféle köntörfalazás nélkül. De! Ebben van egy kis kockázat, mert dönthet úgy, hogy a barátjait választja inkább. Tehát nem nagyon eröltesd a dolgot, mert visszafelé is elsülhet, inkább próbálj olyankor vele lenni, maikor a haverjai nincsenek ott.

Egyébként, ha megfigyeled, az ember más helyzetekben/emberek között egészen máshogy viselkedik, azért, hogy beilleszkedjen. Ez teljesen természetes, méghan me is mindíg kellemes. Emberek vagyunk, vannak hibáink, amit egy igazi barátnak el kell tudnia fogadni/viselni.

2009. márc. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igazad van!

köszi:)

2009. márc. 29. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!