Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért baj, hogy normális tini...

Miért baj, hogy normális tini szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be az általános sulit,vasárnap töltöm be a 15öt,de még nem szeretnék bulizni...nincs egy jó társaságom akik normálisak,a volt osztálytársaim is cigiznek,isznak,meg mást is csinálnak...és ha én nem csinálom akkor természetesen le vagyok nézve,igy nem is tartom velük a kapcsolatot már több,mint egy hónapja.ma este egy szórakozóhelyen vv4 Béci lesz a vendég,és pár lány hiv(másik osztályól),hogy menjek,de úgy nincs kedvem menni...szüleim ill.nagyszüleim pedig kivannak rám akadva,hogy milyen besült gyerek vagyok,meg igy soha nem lesz barátom,mert nem megyek ismerkedni.Én nagyon nem akarok menni,hogy ott feszüljek vodkával a kezembe,hogy húh,menők vagyunk.Mit csináljak?Hogyan álitsam le szüleimet? 14/l
2011. júl. 8. 09:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Mindkét oldal 1. válaszolója: Csak nem cigizik kegyed?
2011. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!egyeseknek üzenem,hogy nektek kellene felnőnötök!!!
2011. júl. 11. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!