Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Igaz hogy ha valaki sértődéken...

Igaz hogy ha valaki sértődékenyebb akkor piszkálni kell? igy erősődik állítólag?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 15:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mások piszkálása, mondjuk ki b....gatása nem éppen pozitív hatású, sőt bunkó dolog. Ha valakit gyerekkorában csúfolnak, az a a felnőttkorára is kihat. Az érzékeny ember eleve labilis. ezzel csak rosszabb lesz a helyzet. Ha engem piszkálnak, én se maradok adós...
2011. júl. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja, huzigáld csak az oroszlán bajuszát. Majd egy szép napon leharapja a karod.

Ez kb. olyan.

2011. júl. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én elég sértődékeny vagyok. Aki sokat piszkál azt elküldöm anyukájába, és/vagy többet szóba sem állok vele.
2011. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 extra special thanx ***** válasza:
36%

állítólag létezik egy olyan terápia az olyan emberek számára, akik nem tudják kezelni a visszautasításos helyzeteket, hogy szándékosan ki kell tenniük magukat visszautasításoknak. és történetesen én azt hallottam, hogy hatásos is. ebből kiindulva piszkáld csak, jót tesz az.

viszont abból kiindulva, hogy én is ebből indultam ki, és a piszkált emberke kb két hónapja nem áll szóba velem...

2011. júl. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
0%
megállás nélkül basztatni kell
2011. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: de persze neked áll feljebb ha dühében nekedtámad pár agresszív szóval igaz? Szánalmas vagy.
2012. nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!