Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy álljam meg? Nem szeretném...

Hogy álljam meg? Nem szeretném folyton a h*lye anyósom miatt piszkálni a párom. De annyira idegesít!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Semmit nem tudsz!!Anyósom rám szált keresztbe tesz ahol tudd,sajnos együtt lakunk velünk.Mostanában a hepje hogy vasalni én szoktam most külön szedte az én ruhám és fiam ruháját oda adta az övéket meg páromét ö vasalta ki,nagyon szarul esett.sorolhatnám hogy miket tesz még.El panaszoltam este a páromnak kiakadt hogy mit tudd vele csinálni,ne vegyem fel ne foglalkozzak vele.nehéz de ez van.Nem akarom a párom idegesíteni így inkább lenyelem amit az anyja művel itthon.
2010. ápr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pontosan. Attól, hogy a párjainknak soroljuk a sérelmeket, semmi nem lesz jobb, csak a kapcsolat megy tönkre. Dehát nem egyszerű visszafogni magam. Valami jó módszer erre?
2010. ápr. 2. 10:07
 3/13 anonim ***** válasza:
Ki kivel lakik? Ti az anyósnál vagy anyós nálatok?
2010. ápr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egymás mellett, mindenki a saját(!) házrészében.
2010. ápr. 2. 10:15
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
örök igazság: több generáció ne éljen együtt
2010. ápr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem mondok már semmit a páromnak mert nem akarom őket összeugrasztani.Legutóbb a gyereknevelésen vesztek össze nagyon.Párom beállítja a gyereket a sarokba anyós ne bántsd már.Nem az első volt hogy kimentette.Párom kiakadt a saját anyjával ordított(sose tett ilyet előtte) én éreztem magam rosszul.Inkább nyelek ha anyósom szekál neki is rosszabb ha azt hiszi hogy nem izgat:)
2010. ápr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"örök igazság: több generáció ne éljen együtt"


Köszi, de erre már mi is rájöttünk. Jelenleg nincs más választásunk. Ilyen "így kellett volna" válaszokat ne írjatok, mert semmi haszna nincs.

2010. ápr. 2. 10:48
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Egyszer üvöltsd le teli torokból, hátha szívrohamot kap és kipurcan :D Vagy rakj gombostűt a székére, mielőtt leül. Vagy kenj csokit a székre, várd meg míg beleül, aztán küldd el templomba ugyanabban a ruhában. Rakj olvasztott csokimikulást a cipőjébe, vagy hajszínezőport a párnájára. Borotváld le éjjel a haját vagy a szemöldökét (vagy mindkettőt), esetleg próbáld meg a fogát kihúzni harapófogóval. Rakj be két-három csótányt vagy patkányt a szekrényébe, pár hónap alatt úgy felszaporodnak, hogy 500 lesz belőlük :D Gyűjts össze prospektusokat öregotthonokról, és mindennap dobj be egyet a postaládájába. Sózd és borsozd meg a kávéját. Bérelj fel egy idősebb hajléktalant, hogy terjessze el a környéken, hogy ő a kedves mama szeretője. Esetleg készíts suttyomban képet a mamáról zuhanyzás közben, és fotosoppold mellé a hajléktalant, és tedd fel az internetre, vagy névtelenül küldd szét a szomszédoknak. Tölts le az internetről szomszédot idegesítő mp3-akat (van egy csomó ilyen, dübörgő zene, ütvefúró, köszörű, stb. váltakozva), és tedd be jó hangosan ismétlőre a cd-játszóba, mielőtt elmész dolgozni. Számtalan lehetőség közül választhatsz. Heti 10-20 ilyen kiszúrás, és bármiben fogadok, hogy pár hónapon belül leszáll rólad.
2010. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az anyósok már csak ilyenek... én sem kaptam jobbat... Az ráadásul a hátam mögött oltott barátomnak... aki már azon gondolkodott hogy szakít velem. Szerencsére rájöttem és tisztáztam a helyzetet barátommal. De az anyóstól még mai napig rosszul vagyok...
2010. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Nálunk tök ugyanez a helyzet: egymás mellett lakunk, saját lakrészben, mert most ez a legjobb megoldás. Mondjuk az én anyósom alapvetően jószándékú velem szemben, de nagyon sok idegesítő hülyesége van.

Este amikor párom megjön rázúdítom az "anyád már megint" címűt, néha még munka közben is felhívom, de ez nem okoz nekünk gondot.

Megdumáltam párommal, hogy nekem ő a lelki szemetesládám, nem azért csinálom, hogy elérjek vele valamit, vagy hogy egymásnak ugrasszam őket. Egyszerűen csak szükségem van erre a fajta feszültséglevezetésre, hogy ne őrüljek meg teljesen, és minden menjen tovább a maga medrében.

Érdemes egyébként - lehetőségekhez mérten - úgy hozzáállni az anyóshoz, hogy biztos csak jót akart, mert ha már muszáj együtt élni, az ne legyen szenvedés. Nem mondom, hogy "agyban dől el", mert ez nem lenne igaz, de sokat segít...

2010. ápr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!