Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért lettem csendesebb?

Mért lettem csendesebb?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy elmentem egy illetővel akit jólismertem egy helyre és odajöttek az ő barátai akiket én nem ismertem.

És ugye olyan témáról beszélgettek amihez nemtudtam hozzászólni.És azóta azt vettem észre magamon h csendesebb lettem.De igy az én közeli barátaimmal szemben is.

Valahogy nemtok visszazökkenni a régi kerékvágásba nemértem.


2011. júl. 14. 16:40
 1/5 anonim válasza:
57%

egyszerű önbizalomhiány.

dumálj többet a legjobb barátaiddal és elvan intézve^^

2011. júl. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Figy, ha csak passzív megfigyelője vagy a beszélgetésnek, akkor sokkal többet megtudsz a társaságról mint h te beszélnél folyamatosan. A jó kommunikációnak nem feltétele, hogy ne legyél csendes.


Én szeretek olyan társaságban is lenni, ahol nem tudok hozzászólni. Miért? Mert minden mondatukból tanulok arról amiről beszélgetnek. Hiszen számomra újdonság. Ha nem érdekel akkor lépj le persze.


A csendesség csak akkor baj ha annak tekinted. Tudom egyszerűnek hangzik de igaz.

2011. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én utálok csendes lenni. Régebben mindig énvoltam a társaság középpontja mostmeg tiszta csöndes lettem de nemtudom hogy mért :(
2011. júl. 16. 23:23
 4/5 anonim ***** válasza:
ez egyrészt nevelés kérdése, hogy tudsz-e civilizált módon viselkedni, általában azok a legnormálisabb emberek akik csendesebbek (most nem a "bármelyik pillanatban ölni tud" emberekre gondoltam hanem úgy általában véve)
2012. jan. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azokat ritkán szeretik az emberek akik a társaság középpontjai, mivel ők általában bunkók, nem feltételezem természetesen hogy te is ilyen lennél, de jobb ha csendesebb maradsz, így több információt tudhatsz meg az emberekről
2012. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!