Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » örülsz hogy nőnek, illetve...

örülsz hogy nőnek, illetve férfinak születtél?

Figyelt kérdés
mik az előnyei, és hátrányai számodra?
2011. júl. 16. 21:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
26%

Ezen még így nem gondolkodtam, hogy örülök, hogy nő vagyok, vagy nem örülök. Nő vagyok, tehát aszerint élek.

Aszerint viselkedek, aszerint öltözködök...És mivel nő vagyok, így szeretek is nőies lenni.

Viszont régebben nem igen foglalkoztam, hogy nőies legyek. Szeretem a kényelmes viseletet, kényelmes, laza viselkedést, ha úgy ülhetek ahogy épp jól esik. Mára rájöttem, hogy ez nem szép egy nőnél, tehát ebben írígylem a férfiakat.

Meg persze abban, hogy nem kell melltartót hordaniuk!!!

2011. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

persze a gyereknevelés nem feltétlen a nő dolga de hát tudjuk hogy :

a férfi dolgozik látástul mikulásig

a nő meg végzi a háztartást, meg a gyerkőcnevelést.


gondolod ha apa hazajön 3 műszakból leül játszani a gyerekével? tuti nem.. tisztelet a kivételnek,


persze nem én rólam van szó de sok az ilyen !

2011. júl. 16. 21:46
 13/21 anonim ***** válasza:
26%
én örülök hogy férfi vagyok de viszont a nőknek megvan az az előnyük hogy a fiúk udvariasak velük még ha nem is szépek de a csajok érzés nélkül képesek úgy megbántani minket és ez nem jó én utálom.
2011. júl. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

ti is megtudtok bántani minket

de ezen inkább ne kezdjünk el vitázni :)

de azért köszi hogy leírtad a véleményed

2011. júl. 16. 21:54
 15/21 ava87 ***** válasza:
42%
Nem csak gondolom, hanem tudom is, hogy egy férfi épp úgy képes a gyerekkel foglalkozni, mint egy nő. Az meg szerintem nem konstans állapot, hogy az apuka dolgozik, anyuka meg otthon van, és gyerekezik, házimunkázik. Egy idő után csak visszamegy dolgozni, nem? Nem tudom, máshol hogy van, de mifelénk a munkamegosztás dívik. Vagy ha ez nem általános jelenség, akkor én hatalmas mázlista vagyok.
2011. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
18%
Én nem örülök annak sem, hogy megszülettem, - nemhogy ilyesmin filozofáltam volna.
2011. júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
59%
tény h a férfinak könnyebb lenni.. :D (ne kelljen sorolnom), ettől függetlenül nem bánom h nőnek születtem
2011. júl. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
61%

Nekem ebből az egészből az jött le, hogy a női lét előnye csak a gyermek megszülése. Hogy ez milyen csodálatos és ezt férfi nem élheti át.

DE! Csak ennyi az egész? Ennyi az előnye? Nincs több? Mert a hátrányokat mindenki serényen sorolta...

Tényleg csak ennyit ér nőnek lenni?...

2011. júl. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
33%
akinek van pénze az mindegy h nő vagy férfi nekik jó az más kérdés h a férfiak a gazdagabbak általában, a gyerekeknek ott van a dada ha megtudod fizetni, takarítónő és a nőknek nemkell ezeket csinálni de egy mindkét nemben vannak szegények
2011. júl. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok.

+ nincsenek női bajok, nem kell túlzásba vinni a külsővel való foglalkozást, ha ráhajtok valakire, nem adja ki magát hülyén (mert ugye egy nő sokak szerint nem kezdeményezhet), nem sürgős a házasság és a gyerek

- elvárt viselkedés: a társadalmi kodifikáció a nemi szerepekre osztva nem teszi lehetővé, hogy valaki, ha mélyebb érzésű és még férfi is, akkor azt kifejezésre juttathassa, elvárások abban is, hogy a férfinak húde erősnek és stabilnak kell lennie lelkileg és anyagilag egyaránt,

2011. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!