Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy minden kis...

Miért van az, hogy minden kis apróság miatt napokig rágom magam? Szinte már beteges.

Figyelt kérdés
Apró dolgok még napokkal utána is eszembejutnak, hogy ezt nem igy kellett volna stb., de már betegesen jelentéktelen dolgok.
2011. júl. 19. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Törekedsz a tökéletességre valamit a múltadban elrontottál amit most nem tudsz kijavítani ezt a hibád nem akarod többet elkövetni és ez az emlék egy posztraumatikus sokkot váltot ki magadból!

Javaslat keresd meg ezt vagy ezeket az emlékeket és mond el valakinek akiben bízól!

Am egy régi kínai mondás szerint "nem érdemes sírni a kiöntött tej felett" ez azt jelenti ami megtörtént az megtörtént legközelebb még ha akarod se fog ilyen megtörténni!

2011. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem :/ ! Borzalmas. Csak egyet tudok érteni az előttem szólóval
2011. júl. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
velem is! pont most írtam ki egy ilyen kérdést, azért találtam meg...és téényleg nagyon rossz,nem tudom hogy ez már valami betegség-e.. beszélgetnék veled erről úgy megörültem hogy nem csak nekem van ez :D
2011. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

ez a kérdésem, hátha ott is találsz majd hasznos válaszokat :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__2..

2011. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!