Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy ne hibáztassa...

Mit tegyek, hogy ne hibáztassam magam minden kis apróság vagy olyan dolog miatt, amikhez az égadta világon nincs közöm?

Figyelt kérdés

Ha rosszul sikerül másnak valami azért, ha esik a hó azért, ha összeveszek valakivel azért, ha földrengés van a világ másik oldalán azért.

Tudom, hogy közöm sincs a legtöbbhöz, mégis folyton magamban keresem a hibát?


2010. jan. 31. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Keres valami hobbit túl sok szabadidőd van és túl empatikus vagy másokkal szemben. Fordisd a dolgot a magad hasznára és keres egy olyan mukát ahol kihasználhatod a dolgot.
2010. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne rágódj ilyeneken,nem kell. Amúgy én is ilyen vagyok néha.
2010. jan. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalmadat sem ártana kicsit növelni:)
2010. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hasznos volt mindegyik.

Az önbizalmammal tényleg problémák vannak. És valóban valami olyan munkán gondolkodom, amiben lehet ezt majd kamatoztatni.

Amúgy kedves második válaszoló, te mivel szoktad elhessegetni ezeket a gondolatokat magadtól?


(Amúgy elírtam a kérdést, az a kérdőjel nem kell oda.)

2010. jan. 31. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!