Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítség! Hogyan legyek...

Segítség! Hogyan legyek nyíltabb, beszédesebb szemptemberig?

Figyelt kérdés
Jövőre leszek 11.-kes, már 4 éve járok az osztályomba.Csak egy barátom van itt,a többiekkel valahogy nem jövök ki jól,nem tudom miért.Alapból elég félénk és visszahúzódó vagyok,magamtól nem nagyon kezdeményezek.Hogyan tudnék ezen változtatni?Lécci,ha tudtok,segítsetek!Köszi
2011. júl. 23. 11:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én már idősebb vagyok, de ugyanez a problémám: nagyon zárkózott vagyok. Gondoltam már arra, hogy elmegyek egy pszichológushoz elbeszélgetni erről. Komolyan.

Én sem fogok inni, hogy esetleg nyitottabb legyek, stb.

2011. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak:Én sem fogok inni azért,hogy nyitottabb legyek.Mondjuk az előtted szólók nagy részének tapasztalatai alapján valamennyire biztos hatásos lenne,de én inkább mással próbálkozok.Ha már voltál pszichológusnál,írd meg mit mondott,mert érdekelne engem is. :)
2011. júl. 24. 11:17
 13/14 anonim válasza:
Ha itt konkrétan az a cél h az o.társakkal jól meg legyél akkot télleg igyál buliban,beszédesebb leszel és nyitottab és a többiekkel is tudsz beszélgetni a buliban.ha ez megvolt akkor a suliban tudtok beszélgetni arrol h mivolt ki mennyire volt hülye:DDDDD nevetgéltek és ha minden jolmegy szépen lassan azt veszed észre h egyre több o.társaddal beszélgetsz és belevesznek téged is mindenféle ökörségbe. Lehet h hülyeség vagy hülyén irtam le de sztem egy probát megér:)
2011. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

jól mondja az utolsó..hidd el nem rosszarcúságból mondjuk hogy igyál ,sőt javasoljuk ,hogy csak akkor tedd azt ha tudod ,hogy hol a mérték, tudod meddig szabad el menni


viszont az ital ,egy remek lehetőség arra ,hogy meglásd a szépet abban amire eddig csak mereven tudtál ránézni

2011. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!