Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megcáfolnátok? Teljesen...

Megcáfolnátok? Teljesen kiábrándultam.

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó hogy láttam egy dokumentumfilmet ami arról szólt hogy a szerelem, és a szex csakis a szaporodásról szól. Levezette hogy ugye az emberek azért élvezik hogy többször csinálják, ezáltal sokkal több arra az esély hogy a nő teherbe esik és minden csak a fajfenntartásról szól. Erre jött az a kérdés hogy na de akkor miért maradnának egymás mellett az emberek? Arra az volt a válsz hogy ezzel is biztosítják a gyerek fölnevelkedését. Miután láttam ezt a filmet úgy érzem semminek sincs értelme az életben, mindennek az alapja az ösztön, minden érzésnek és cselekvésnek, és hogy a világ amiben élünk tulajdonképpen egy emberek által kreált dolog ami igazából nem is valóságos. Tudom hogy tök viccesen hangzik így leírva de tényleg rossz.

16/l


2011. júl. 26. 15:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Légyszives leírod a film címét?
2011. júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hasonlóképp van,az érzések talán azért vannak,hogy boldoggá tegyen valami minket,de minden arra megy ki,hogy szaporodjunk,aztán meghaljunk.

Nekem ez túl unalmasnak tűnik.És ezért tévhitekbe fojtom ezeket a képzeteimet.:)

15/L

2011. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Off. Engem is érdekelne a film címe
2011. júl. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
ez hülyeség. ha a gyereknemzés a cél, azt lehet egy ismeretlennel is, és még élvezheted is. azért vagy valakivel, mert szereted. erre pl. a meddőség az ellenpélda. ott, ha nem lehet gyerek, akkor utána nem is fekszenek le egymással, mert úgy sem lesz gyermeknemzés??? dehogynem, hiszen szeretet attól még van. hát elég kuszára sikeredett, de szerintem érthető:) ne ábrándulj ki:)
2011. júl. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
húha már nem tudom mi volt de a neten néztem, megpróbálom megkeresni.
2011. júl. 26. 15:51
 6/25 anonim ***** válasza:
66%
Vannak emberek, akik ezt az elvet vallják, és még nagyon-nagyon sok mindent biológiára, kémiára, stb-re redukálnak. Vannak, akik szerint a szeretet és a jóság se létezik, csak az önzőség... Meg vannak emberek, akik ezt teljesen másképp látják, ez szerintem világnézet kérdése, szubjektív dolog. Az ilyen dolgokban nincs "Igazság".
2011. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Most ez nem sokat segít gondolom de én 19 évesen pontosan ugyanígy érzek, és azt kérdezem "ennyi"? Nekem ez a szaporodunk, meghalunk nem elég, nem villanyoz fel túlzottan, nem elég ahhoz hogy boldogan éljek. De igazi megoldást a hobbin, munkán kívül nem nagyon találtam én sem... :(
2011. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
42%

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:50


Lefognak utána is feküdni egymással,de akkor már nem lesz céljuk többé.És ha mondjuk a nő vagy a férfi nagyon akarta a gyereket,vagy esetleg mindkettő,akkor előbb-utóbb értelmetlennek gondolhatják az egészet.Ezért örökbe fogadnak vagy lombikoznak.De ezt egyedül is megcsinálhatod,akkor is boldog leszel,mert ott a gyereked,akiért élsz.És gondolom,hogy te sem a férjedet vagy a feleségedet választanád(ha már kötelező lenne a választás),hanem a gyerekedet..aki nem a gyerekét választaná,hát arról meg van a véleményem.

2011. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez már egy nagyon elavult tudományos álláspont, hogy az embert mindenáron az állatokhoz kell hasonlítani.
2011. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 ji..... ***** válasza:
Nem tudom cáfolni, ez az igazság. :)
2011. júl. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!