Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiábrándultam belőle? Vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándultam belőle? Vagy mi ez az érdektelenség?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki régóta tetszett nekem, egy buliban ismerkedtünk meg annó 4 éve. Első látásra szerelem volt rajta is láttam és a szikrát köztünk, amikor felkért táncolni. Töltöttünk a haverokkal egy szép estét, iszogattunk, nevettünk szóval jól elvoltunk. Aztán többet nem láttam Őt. De nem tudtam elfelejteni. Szerintem beleszerettem. Akkor úgy tudtam hogy egyedülálló, én is az voltam.

Az évek alatt találkoztunk buszon, strandon véletlenül, mosolygott kedves volt, szemeztünk, de nem mertünk lépni.

Mindig odáig voltam érte és napokig hetekig a fejemben volt amikor találkoztam véletlenül vele. Tutkó hogy ő is ezt érezte mert éreztem!Már 4-dik éve ment ez a reménytelen szerelem, és egyszerre SIKERÜLT!

Szombaton buliban OTT VOLT A SRÁC!!! Szemeztünk, majd táncolni felkért és csak úgy izzott a szikra!!!

aztán leültünk és elkezdtünk beszélgetni! Elmondta hogy azóta vonzódik hozzám, amióta meglátott, csak egy baj van hogy ő most párkapcsolatban van, de a barátnője depressziós és nem meri még elhagyni (a lány szülei nem rég kerültek az intenzívre a baleset miatt és a lány teljesen ki van ezmiatt), de ő velem akarná majd megpróbálni de most kb. fél évig nem lehet semmi közöttünk :(


Egyrészt örültem hogy végre összejöhetnénk.

De másrészt meg szomorúvá tett hogy párkapcsolata van és várni kell rá.

Ami a legnagyobb baj, amióta elmondta ezt, valahogy alábbhagyott a "szenvedélyem "iránta, nem gondolok annyit rá. Nem vágyom annyira rá.


Miért változtam meg így?

Ezért kiábrándultam vagy csalódtam???


Szerintetek?


Köszi aki tud tanácsot adni, mit tegyek? Várjak a fiúra?

Köszi:)

22.L


2011. aug. 15. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak csalódtál, szerintem ha már nem akkora a szikra, akkor ne várd meg, mert csak rossz sülhet ki belőle...

Ez sem nevezhető majd kapcsolatnak, hogy, ha már a szikra nem olyan mint volt...A szikra sosem erősödik csak gyengül... Persze vannak kivételes esetek... Ha számodra megéri várni, és vársz rá, még mindig belehet újra indítani a szikrát, de már kevesebb eséllyel, mivel nem vonzódsz már úgy hozzá, mint régen... Ez nagyban befolyásolná az első hetet, aztán lenne némi változás...De az is gallyra menne, mivel ahogy a lámpánál is van... "Ég, Ég, Ég, a végén megszűnik a fény."

Fiatal vagy még, még a fele életedet sem élted le...

Szerintem ne várj senkire... Mindig a legváratlanabb pillanatban találod meg az igazit ;)


20/F

2011. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez szerintem teljesen természetes érzés. 4 éven át csak álmodoztál róla, hogy összejöttök, majd egyszercsak megpillantottad a lehetőséget és már nincs meg az az érzés, amit addig tápláltál magadban (mégha az nem is volt tudatos).

Viszont ez:


"csak egy baj van hogy ő most párkapcsolatban van, de a barátnője depressziós és nem meri még elhagyni (a lány szülei nem rég kerültek az intenzívre a baleset miatt és a lány teljesen ki van ezmiatt), de ő velem akarná majd megpróbálni de most kb. fél évig nem lehet semmi közöttünk"

Számomra egy kicsit olyan, mint egy nős férfi, aki ígérgeti a szeretőjének, hogy elválik, de nem akarja lelkileg összetörni az asszonyt. Aztán később kiderül, hogy esze ágában sincs ilyet tenni.

Persze kivételek mindig lehetnek.

2011. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
velem is hasonló dolog történt...egy éven keresztül vártam rá, amikor meg összejött a dolog, mintha 180°-os fordulatot vettem volna, nem érdekelt, meg teljesen közömbös volt számomra...nem hittem volna, de szerintem igaz rám, és lehet rád is, hogy csak addig kell valami, amíg meg nem szerezzük:((
2011. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát, nem tudom, ez segít-e bármiben is a döntésedet illetően, de én majdnem pontosan ugyanígy jöttem össze anno a jelenlegi párommal. :)

Ugyanarra a főiskolára jártunk, és barátokon keresztül ismerkedtünk meg. Nagyon kedveltem, sokat beszélgettünk, a legjobb barátok lettünk. Neki viszont akkor még volt barátnője, és a lány szintén depressziós volt. A barátom igyekezett segíteni a csajnak, de a lány eléggé nehéz eset volt, álladnaón csak a balhék mentek, zsarolta lelkileg a barátomat, öngyilkossággal fenyegetőzött, meg ilyesmik. Éppen ezért én kezdetben nagyon sokat beszélgettem a sráccal, mindig meghallgattam, ha valami baj volt, próbáltam nekik segíteni, hogy túl legyenek ezen.

Aztán egyszer csak megtörtént a "vallomás", ahogy nálatok is. Épp csak én egy csókot kaptam. Akkor megbeszéltük, hogy nem helyes ilyet tenni, főleg úgy, hogy még itt van a barátnője, aki segítségre szorul, és akárcsak nálatok, az én barátom is mondta, hogy túl labilis a lány lelkileg, szóval nem merné most magára hagyni, mert kitelik tőle, hogy valami hülyeséget csinál. Én megértettem, támogattam ő(ke)t, ahogy csak lehetett, továbbra is sokat beszélgettem a fiúval, hogy ki tudja panaszkodni magát. Majd végül is 3 hónap után, amikor a lány már nem volt annyira rossz helyzetben, a barátom megbeszélte vele, hogy ennek a kapcsolatnak köztük nincs jövője, és akkor szakítottak. Velem jött össze, és azóta is együtt vagyunk. Ez 3 éve volt. :)

Azóta összeköltöztünk, már 1,5 éve együtt lakunk, és diploma utánra tervezzük az eljegyzést. :)


24/L

2011. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


"Számomra egy kicsit olyan, mint egy nős férfi, aki ígérgeti a szeretőjének, hogy elválik, de nem akarja lelkileg összetörni az asszonyt. Aztán később kiderül, hogy esze ágában sincs ilyet tenni.

Persze kivételek mindig lehetnek."


Az az igazság hogy ő vele nem volt semmi és nem is lesz semmi amíg nem rendezi a barátnőjével, tehát nem leszek a szeretője.

2011. aug. 16. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!