Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha annyira vonz a...

Mit tegyek ha annyira vonz a "gengszter élet"?

Figyelt kérdés

Igen tudom, ami engem vonz az a sok pénz, meg a tisztelet, de azzal is tisztába vagyok hogy lehet egy hét után ideg összeroppanást kapnék attól amit ott látnék...

Ti mit szóltok ehhez? kezeltetnem kéne magam?


2011. júl. 26. 21:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
:DDD Na és mit értesz te gengszterélet alatt? Gondolom Keresztapa filmeken nőttél fel! Lefogadom nem vagy több 16-nál, ne álmodozz, hanem tanulj! Ahhoz lusta vagy mi?
2011. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 extra special thanx ***** válasza:
100%
nem kell elítélni a srácot. vonzza az ismeretlen. én megértelek, haver. részemről megszállottan vonzódom majdnem minden tiltott dologhoz, és a drogok sem képeznek kivételt. úgyhogy...kitartás, ember :D
2011. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ki kell hogy ábrándítsalak, mert elmúltam már 16 és történetesen nem tegnap töltöttem... pont ezért is aggaszt. azt az egy normális választ meg köszönöm.
2011. júl. 26. 21:59
 4/16 hümi ***** válasza:
van amikor bennem az van h kipróbálnám.. sztem ez nem szorul kezelésre csak egyszerűen kíváncsi vagy egy másik élet stílusra vagy vmi ilyesmi. :D
2011. júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

sztem normalis h vonz az ismeretlen hisz ha nem igy lenne "programozva" az ember akkor jelenleg is barlangokban elnenk, vadasznank es bogyokat gyujtogetnenk.

en is mindig ilyen tiltott dolgokat akarok csinalni csak mindig az az elso gondolatom h nem epp leanyalom egy par borton ev.

szeretek lazadni a rendszer ellen kb ugy mint a masodik hozzaszolo.

szoval osszefoglalva nem gaz ha ilyen dolgok foglalkoztatnak csak ah irtad is gondolj bele a kovetkezmenyeibe es maris nem akarod annyira meg ha vonz is a sok penz es a hatalom.

remelem segitettem valamicsket.

20 L

2011. júl. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Engem is vonz, ráadásul én nő vagyok, szóval... Bár a drogok része az nem érdekel, de egyébként tényleg érdekesebb életforma lehet.

Nem tudom nálad mi váltotta ki ezt az érdeklődést, nálam talán az, hogy túl sok lelkiismeret nem szorult belém, így abszolút nem ítélem el az ilyesmit, nem tartom durvának sem amit másokkal esetleg csinálnak. Viszont örömömet lelem a mások által rossznak, megbotránkoztatónak

tartott dolgokban.

Na mindegy, úgysem lesz belőlem (szerencsétekre :D) soha ilyen gengszterfazon, egyáltalán nem mozgom ilyen körökben, meg aztán biztos más mikor az ember benne van, nem akarom lerombolni az illúzióimat. :D

2011. júl. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell kezeltetned magad. Szerintem csak lusta vagy és ezért vonz a gyors pénzkereseti lehetőség. Ha nem vagy elég kitartó és alázatos hogy legálisan keress pénzt, akkor ez a neked való "szakma". Azt nem értem milyen tiszteletről beszélsz? Gondolod hogy egyből te lennél a klán feje? Az sem biztos hogy valaha az lennél. Abban a közegben is lehet ugyanúgy csicska. És akkor ha valakinek dutyiba kell vonulni a bandából, akkor bizony az elsők között leszel:) Ha neked megéri a kockázatot... Én mondjuk nem tisztelem a bűnözőket, semmilyen féle fajtát, de van akinek ez az igazi elismerés.
2011. júl. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Aragognak viszont lehet hogy kezeltetnie kéne magát.
2011. júl. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem van egy pár ember aki így van vele,én is ilyen vagyok,de azért mert valahogy kezdek megunni mindent ami hétköznapi,szokásos,talán te is?
2011. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ahh. Szoval azokbol lesznek a bunozok akik unatkoznak? Lehet benne valami. Utolso, hobbira meg nem gondoltal? Bazisugras vagy valami. A bunozes tok hetkoznapi dolog.
2011. júl. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!