Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az öngyilkosság a kiút? Nem...

Az öngyilkosság a kiút? Nem bírom! SOS!

Figyelt kérdés
Barátaim nagyon nincsenek.Nem is érzem szükségét hogy legyen.Egy évig szenvedtem olyan lányok barátságáért akik szartak rám csak én nem vettem észre.(osztálytársaim) Nekem ez az év egy pokol volt.Szószerint.Azt hittem belehalok.Sokszor sírva mentem suliba mert nem akartam ott szenvedni mert úgyéreztem kirekesztenek.Most hálaégnek nyár van.Tegnap megkértem a bátyám hogy hozza el nekem a kameráját mert idén indulok a megasztárba és felszeretném tenni youtube-ra a hangom.Azt mondta jó elhozza.Most hívtuk anyuval,és azt mondta hogy most nagy baj van mert ez meg az.....Meg hogy valami helyre kell mennie intézkedni.(ami fél négyig van nyitva )Szóval ez is csak kifogás,,hogy ne kelljen nekem elhozni.Mindenki kihasznál addig vagyok jó amíg adok valamit utána már szarik mindenki rám.Egyedül érzem magam.Ha idén nem sikerül bejutni az élőshow-ba én ezt nagyon komolyan gondolom!-megfogom ölni magam.Én nem bírok még egy évet ott szenvedni.Belehalnék.Rettegek hogy nem jutok be,akkor teljesen össze fogok omlani.Én ezt már nem bírom:'(:'( Mit csináljak?????
2011. júl. 18. 16:09
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
77%
Változz meg?
2011. júl. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
81%

" Ha idén nem sikerül bejutni az élőshow-ba én ezt nagyon komolyan gondolom!-megfogom ölni magam"


Ne haragudj de erre csak egy valamit lehet mondani

"Aki hülye az haljon is meg"

2011. júl. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
81%
Kapd össze magad!
2011. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
74%

Az öngyilkosság sosem megoldás! Bocs, hogy ezt mondom, de inkább a gyávaság, menekülés jelei. Te pedig annál szerintem okosabb vagy, mint hogy a családodat megbántva, s ezzel fájdalmat okozva nekik, öngyilkos legyél! Ne csinálj hülyeséget, nem éri meg! Ha úgy érzed, sokat vállalsz azzal, hogy bejuss a megasztárba, akkor hagyd a csudába. Egyik tehetségkutató sem ér annyit, sőt semmi sem, ami miatt eldobd az életed!

20/L

2011. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
69%

Másrészt..miért szeretnél bejutni a Megasztárba?

Miért szeretnél egy évig híres lenni, aztán eltűnni?:/

2011. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim válasza:
80%
Nyugi,ha betöltöd a 12-őt akkor majd elmúlnak az ilyen gondolatok.
2011. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 napietus ***** válasza:
81%

mondjuk próbálj meg érettebben gondolkodni. a bátyádnak nyilván hivatalos ügye volt, talán fontosabb, mint a kamerád...az életed meg nehogy már egy rémesen gáz, gagyi tv-műsortól függjön...


szóval ezt a nyafizást, amit itt is levágtál, meg kéne szüntetni, akkor lehet nem kerülne mindenki nagyívben...

2011. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Nem csak ennyi ám a problémám még van nagyon sok csak nem akarom ide leírni.Ezek csak felszínes dolgok.
2011. júl. 18. 16:14
 9/50 anonim ***** válasza:
93%
ezt nagyon ,de nagyon gyorsan cerd ki a fejedből...belegondoltál te abba,milyen fájdalmat okoznál azoknak akik szeretnek? nemrég átéltem ezt és hát mondanom sem kell szörnyű elveszteni valakit,aki előtt még ott az élet,vagyis lett volna,mert ő elvette saját magától,nemrég temettük és még mindig rettentően hiányzik...szóval inkább próbálj meg barátokat találni,nem feltétlenül a másikban van a hiba,lehet h túl zárkózott vagy...
2011. júl. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
89%

Hát ha ezek miatt már öngyilkos akarsz lenni, mi lesz, ha jönnek a VALÓDI problémák a nagybetűs életben?

Öregem... szedd már össze magad, ne rinyálj, hanem változtass, ha valami nem tetszik. A te életed...

2011. júl. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!