Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normális? Vagy beteges?

Ez normális? Vagy beteges?

Figyelt kérdés

Nincs sok barátom és akik voltak azokban is csalódtam. Van egy 4 éves kutyám és nagyon szeretem. Mindig keresem a kutyás idézeteket, filmeket, könyveket meg bármit ami kutyás. Ha nagy leszek kutyákkal akarok foglalkozni és tartani is fogok egy párat (amennyit az anyagi helyzetem fog engedni). Már a kutyákat sokkal jobban tisztelem mint az embereket. Mindig próbálom az ő társaságukat keresni, ha valahol vagyunk akkor is mindig azt keresem, hogy hol egy kutya. Sokszor nem is megyek ki amikor hívnak (a barátaim...) mert úgy gondolom, hogy inkább a kutyámmal vagyok. Beszélni is szoktam hozzá, szerintem érti. Szoktam ölelgetni, puszilgatni. Amikor kisebb voltam és fogalmazást kellett írni akkor is mindig róla, vagy egy kitalált kutyáról írtam. Volt nekem régebben egy kutyám (egy kis gyagyás :D) de állandóan szökött, végül eltűnt. Nagyon sok képem van a mostaniról. Mindig nézem az Animal Planeten azt az állatrendőrséges izét és sokszor majdnem elsírom magam, hogy valaki hogy tud úgy bánni egy állattal. A saját kezemmel nyírnám ki komolyan.

Ez már beteges, hogy ennyire kutyás vagyok már kiskorom óta?

14L


2011. júl. 30. 21:35
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos :)

Mindjárt megpróbálok én is felrakni csak kicsit lassú a net

2011. júl. 30. 22:10
 12/20 Xellenia válasza:

Én pl. a macskákat utálom, szerintem csak hízelegnek,

akkor jönnek, ha kell valami..

2011. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Xellenia válasza:
Oké, várni fogom a képet! :)
2011. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

[link]


[link] ez az egyik kedvenc képem.. :D erre emlékeztet "Senki nem képes úgy várni, mint a kutya, s előfordul, hogy még a gazdája sírjához is kijár, és még holtában is visszavárja."


[link]


[link]

2011. júl. 30. 22:18
 15/20 A kérdező kommentje:
Csak koszos az orra...állandóan túr valamit :D
2011. júl. 30. 22:19
 16/20 Xellenia válasza:

Na, ez a kutyafajta a kedvencem, olyan bölcsnek és okosnak

látszik! :)

2011. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
A Vizslákat mágneskutyának is nevezik, mert annyira kötődik :). Amúgy ő egy nagy gyerek. Ha csinál valami rosszat és valaki leszidja akkor a hátára fekszik, 4 lába az égnek áll és ártatlanul néz :D, régebben anya mindig rácsapott a seggére (nem nagyot) amikor rosszat csinált és akkor se menekült el, hanem inkább lefeküdt. Van egy könyvem ami a Vizslákról szól és talán benne van, hogy nekik az fáj a legjobban ha a gazdájuk haragszik rá, és nem az ha valaki megveri.
2011. júl. 30. 22:31
 18/20 anonim ***** válasza:

nem érdekes ki minek mondja ha így jól érzed magad

persze egy kutyában is lehet csalódni ha vannak elvárásaink iránta

viszont előre szólok hogy emberi kapcsolatok nélkül nagyon nehéz karriert építeni, talán a kutyás emberekkel jobban megértenéd magad


21:54

ez nem igaz, egy állat olyan jellemű, amilyenné nevelik, másrészt te vagy a gazdi, neki érdeke hogy alázatos legyen. a hűség sem igaz, mert ahol rosszul bánnak a kutyával, onnan elszökik.

2011. júl. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
nekünk is van három kutyánk. az enyém a nagy fekete németjuhász (Negro a neve) és imádom, olyan kedves és aranyos és jószívú, és szeret játszan, szal én is bírom a kutyákat : ) 14f
2011. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a kutyákat,de az embereket jobban azt hiszem. De lehet,hogy csak azért mert még nem volt kutyám viszont annál több barátom...Amúgy meg szerintem nem beteges,és ne érdekeljen más véleménye:)
2011. júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!