Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én látom úgy, hogy a...

Csak én látom úgy, hogy a világ egy nagy facebook?

Figyelt kérdés

Úgy értve, hogy mindenki mindenkinek jópofizik, mindig szépet és jót kell mondjak mindenkire, mert ha valami negatívumot mondok valakire akkor már örök harag. Lehet, hogy nem mutassa ki de attól még cinkel rám. Meg kell dicsérni mindenkinek a ruháját, ha tetszik ha nem. Ha nem teszem akkor tuti, hogy irigykedek rá.

Szóval már senki nem bírja a negatív kritikát úgy mint a facebookon. Ott is egy enyhén szólva molett lány félmeztelenül pózol és mindenki a hozzászólásában agyon dicséri viszont a hátánál kiröhögi.

Jártam már számos helyen Mo-n és Erdélyben is és mindenhol ezt vettem észre.


2011. aug. 4. 22:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"És nem is tagadtam...kikérem magamnak :D."


Most meg már azt tagadod hogy nem tagadtad xdxdxd :D

Furfangos egy gyerek vagy teee :D :D xdxd


Na mindegy ne foglalkozz vele mit mondok én télleg csak egy gyökér hülyegyerek vagyok :D

2011. aug. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Csak te látod így, és ez egy nagyon béna meglátás. A facebook a világból képeződött le, annak kicsinyített változata, mégis milyen legyen?
2011. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Na elvesztettem a fonalat, de azt hiszem félreértelmeztél 09:25-ös...de legyen igazad :))))

Ezen a "A facebook a világból képeződött le" beszóláson jót nevettem. A facebook nem képződött hanem emberkék csinálták azért, hogy akinek nincs rendes élete annak ott lehessen. Jajj besírtam...én azt hittem, hogy egy tojásból kelt ki a facebook. Vagy lehet, hogy Csubakka pattintotta ki a kis lábujjkörme alól.

2011. aug. 5. 16:13
 14/14 anonim ***** válasza:
Olyan kr.tén vagy. De most komolyan. Tudom, hogy pár programozó hozta össze, de a kapcsolatok sémákra épülnek. A példád is engem igazol: ,,akinek nincs rendes élete annak ott lehessen". Mert mi volt előbb? A világ, a valós emberi kapcsolatok. Mi készült ennek mintájára? A facebook.
2011. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!