Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem akarok többé lusta lenni,...

Nem akarok többé lusta lenni, mivel vehetném rá magam a változásra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. :S
2011. aug. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lustaság az emberi természethez tartozik.
2011. aug. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de attól független nincs kizárva,hogy nem lehet rajt változtatni :) már jó pár dologban teljesen megváltoztam,csak ezzel a lustasággal nem tudok mit kezdeni...
2011. aug. 7. 20:30
 4/6 anonim ***** válasza:

olyasmit találj ki a szabadidődre nézve,ami érdekel.

pl valakinek: vásárlás ,esetlen sport,vagy ilyesmik..

2011. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pusztán akarattal és elszántsággal, valamint jövőbenézéssel.

Én a tanulással állok hadilábon, eddig durván 3-as tanuló voltam. Mindig is nehezemre esett tanulni, sokszor írtam puskákat, viszont két év múlva érettségi és tanulnom kell.

Anyám folyamatosan hegyidumál, hogy vegyél rólunk példát, mi két kézzel dolgoztunk meg azért, amink van és mégis szenvedünk, neked legyen eszed. Mindig rühelltem végighallgatni és most is sokszor mondom, hogy hagyja békén tudomtudom.

És saját magamtól mostmár ott tartok, hyog anyu megszenvedett, bele is betegedett, nekem hadlegyen már jobb világom és had tegyem boldoggá.

2011. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitok!
2011. aug. 8. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!