Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van bennem egy örökös...

Miért van bennem egy örökös lázadás, szorongás, iszonyatosan nagy düh érzés, csalódottság, félelem?

Figyelt kérdés

Sokszor üvölteni tudnék, sírni, törni-zúzni.

Úgy érzem fölöslegesen telnek az éveim, egyre messzebb kerülök az álmaimtól, amiket nem tudom, hogy hogy válthatnék valóra.

Mindenki csak azt mondja, hogy örülj, hogy van munkahelyed, nem lehet válogatni.

De ez a cél???????

Hogy van munkahelyem?

Többre ne vágyjak???

Rohadjak meg, dolgozzak éhbérért, miközben gyűlölöm, és ennek örüljek is??????

Mert ennyi pénzből nem lehet semmit fejlődni, haladni az életben, ez a kis pénz pont arra elég, hogy ne halljon éhen az ember, meg a csekkekre, arra sem mindig.

Hát én ezt nem értem.

Nagyon el vagyok keseredve... :(

24/L


2009. ápr. 10. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szió.


talán azért van benned ennyi felgyülemlett harag mivel azon aggódsz h mi lesz később és a legjobbat akarod kihozni magadból sztem.

próbálj lazítani mert később télleg rosszabbodni fog a helyzeted.

emiatt ne legyél elkeseredve nemvagy sz@rabb helyzetbe 1ik embernél se.

légyjó.^^

17/F

2009. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kis Dühöngő! Nagyon megértelek, sok mindenben igazad van. Az embert gyakran frusztrálják beszűkült lehetőségei. Nem vagy egyedül, csak sokan úgy tesznek, mintha nem is érdekelné őket. Ennek ellenére, vagy éppen ezért mégiscsak azt ajánlom, hogy tűzz ki magad elé kisebb, de elérhető célokat. Olyanokat, amiket meg is tudsz valósítani. Gondolj arra, hogy egyedüli példány vagy a világon és nagyon fontos, hogy legyen egy olyan ember is, amilyen Te vagy. Elég nehéz manapság már, de esetleg próbálj meg külföldre kimenni. Lehet, hogy ott sem kapsz sokkal értelmesebb munkát, de legalább jobban megfizetik. És új barátokat találhatsz, új életszemléletre is szert tehetsz. Ha ma én választhatnék, a gyönyörű Új-Zélandra mennék. Nyakamba venném a világot, tanulnék, látnék és élvezném az életet. Rázd meg magad és ugorj talpra!!!
2009. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok. :)
2009. ápr. 10. 15:22
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyan nem tudom mennyi szabadidőd van, de megpróbálhatnád valamilyen sporttal vagy egyáltalán testmozgással levezetni a feszültséget... nekem is 1000 bajom van nőügyek, család, tanulás...stb de nagyon jó a barátaimmal (akiket tudom hogy tényleg a barátaim) focizni egyet. Utána mindig mosolyogva lépek be a zuhany alá és sokkal jobbnak látom a világot. Ha pedig elkeseredek, arra gondolok, hogy ha kiválasztanék véletlenszerűen 10 embert a földről akkor csak 1 élne jobban mint én... a többi 9 úgy él hogy nem tudja mit fog holnap enni/inni, vajon megéli-e a holnapot, melyik utcasarkon lövik le erőszakolják meg és ami még átsegít a hullámvölgyeken az a zene... akár valami vidám akár lazulós akár kicsit pörgősebb számot hallgatsz próbáld beleélni magad és mozogj a zenével... akár csak dülöngélj:D
2009. ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A jó az, hogy van álmod, terved, célod.

Ha nem fojtod el az érzéseidet, az is jó.

Most így áll a helyzet, de nem kell örökké így lennie!

Szerintem a terveidet ne mondd el az örökké fanyalgóknak.

Esetleg keress blogokat, amik megfelelnek az érdeklődésednek, keress hobbit, így barátokat is találhatsz, én sem dúskálok a pénzben, sőt... de találtam magamnak olyan dolgokat, amik visszaadták az életkedvemet! ( több életkedvet is adtak, mint ami valaha is volt..) Ezt kívánom NEKED is!!!

2009. ápr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!