Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám ezt legyőzni?

Hogyan tudnám ezt legyőzni?

Figyelt kérdés

Az a baj,hogy akármi történik mindig nagyon izgulok!

Szóváltásba keveredek valakivel akkor sem tudok neki úgy vissza válaszolni mert ilyen nyomás van rajtam!

Ma pl rendőrségen voltam feljelentést tettem,mert többen

megtámadtak! A tanúk előtt egyszerűen lefagytam,nem tudtam mit mondani össze-vissza beszéltem mert annyira izgultam!

Úgy nézett ki az egész,mintha én hazudtam volna...

Össze-vissza beszéltem meg égtem!

Remegett a gyomrom az izgalomtól(de nem tudom miért ez mindig ki jön rajtam)

Ráadásul mikor alá kellett írni a jegyzőkönyvet,elkapott a remegés és nem tudtam aláírni a nevem!Látszott,hogy úgy remegek mint a kocsonya..

A tanúk meg tök lazán ültek ott!!!

Ha telefonálok pl akkor is rajtam van ez a nyomás,

és bármi ilyen esetben,ha idegenekkel beszélek vagy komoly

ügyben!

És nagyon kellemetlen tud lenni!Utána meg rágódok rajta,hogy húú de ciki volt!

Nem tudom ilyen szorongás van bennem!De nem tudom mitől!

Hogyan tegyek ez ellen???


2011. aug. 9. 20:07
 1/2 Kapitány_úr ***** válasza:
100%

Szerintem menj el egyedül valahová, hosszabb időre (nyaralni stb.) és foglalkozz önismerettel.

Amit írsz, tipikus példája az önismeret hiányának, ezáltal az önbizalomhiánynak. Nem tudod eldönteni, hogy jól cselekszel-e egy adott szituációban, ill. nem tudsz mit kezdeni vele. Nekem is volt korábban hasonló időszakom, de mindössze néhány hónapig tartott.

Ha őszintén megismered önmagad, rögtön képet kapsz arról, hogy hol a helyed a világban, hogy mivel foglalkozz, merre indulj, és hogy mitől tartsd magad távol.

Egyből el fog múlni ez a szorongás.

... ja, és persze: merj gondolkodni minden helyzetben.

2011. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kriszesz91 ***** válasza:
Tetszik az előző hozzászólás kapitány:)!
2011. aug. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!