Ez baj? (nem rövid)

Figyelt kérdés

Szóval erről lenne szó: Az iskolában általában elég jól el vagyok az osztálytársaimmal,sokat röhögünk,meg ilyesmi.Semmi bajom nincs velük,bírom őket.Viszont ha sulin kívűl vagyunk akkor egyáltalán nem keresem a társaságukat,meg néha kellemetlenül érzem magam ha áthívnak mondjuk de azért jól érzem magam.Ilyenkor,kedves vok,meg minden,viszont én meg nem nagyon szokok felhívni senkit(van amikor le is mondom a találkozót,pedig ráérnék),v. programokat szervezni és ilyenkor néha nyűgnek érzem ha találkoznom kell velük.Ez azért van mert sokkal jobban szeretek otthon lenni,pihenni v. akármi,és én nekem bőven elég az az idő amit az iskolában töltök velük.Viszont az a baj h attól félek,hogy így megutálnak,vagy megsértődnek,esetleg csak nem foglakoznak velem,mert látják hogy én sem törődök velük.:(Ez nagy probléma,kéne változtatnom rajta és talán "barátságosabbnak" lenni? Remélem nagyjából érthetően fogalmaztam,létszíves válaszoljatok és mondjátok el a véleményeteket!

11-12/L


2011. szept. 30. 19:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért elég egyszerűen írtam le a helyzetet és nem is mindig van ez,de nagyjábol így van.
2011. szept. 30. 19:17
 2/5 A kérdező kommentje:
* ja,és bocs a helyesírási hibák miatt
2011. szept. 30. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pár év és már le kell kötözni, hogy otthon tartsanak :D


15/F

2011. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
háát,meglehet de most még eléggé mást vagyok ilyen téren,a többiekkel ellentétben.. :P :)
2011. szept. 30. 19:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam, mindig hívtak de inkább otthon maradtam :) Szerintem nem esik jól nekik hogy folyton visszautasítod őket.. Foglalkozz velük többet, ha nem akarsz nagyon elmenni otthonról, akkor neten beszélgess velük.. Ha te sem mutatsz ki érdeklődést irántuk, akkor ők is viszonozni fogják, és még a végén hanyagolni fognak téged, az pedig nem jó.
2011. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!