Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én utálom a farmernadrágot?

Csak én utálom a farmernadrágot?

Figyelt kérdés
Mostanában az a divat,szinte minden ismerősöm azt hordja.Csak én nem szeretem?Szerintem nagyon kényelmetlen,kemény,nem melegít és ronda is.Én a sima nadrágot sokkal jobban szeretem.Csak én vagyok ilyen?
2011. aug. 12. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószinüleg igen, a legtöbb ember éppen azért szereti, mert kényelmes, a megfelelö fazon mutatós, és minden helyzetben elönyös.
2011. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
otthon énsem szeretem hordani, de ha megyek valahová akk általában abba, kivéve ha nyár van és meleg, akkor rövidnadrágba
2011. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

pedig szerintem az egyik legjobb találmány.

bárki talál belőle ízlésének megfelelőt.

viszonylag tartós anyag és szerintem kényelmes is.

2011. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én pont a kényelmeseket nem szeretem amilyeneket ma gyártanak és hozzá simul az ember bőréhez. Van nekem elég csúnya színű régi ami sokan nem vennének föl, nem túl kényelmes de én imádom!
2011. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Rajtam sok nadrág hülyén néz ki,elég vastag a combom és látszik hogy feszül,a farmereknél főleg. Én a terepnadrágot szeretem.
2011. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Régen a trapéz nadrágokat nem szerettem, mert mindig súrolta a földet hiába vettem olyat, ami annyira nem volt bő alul, de még azok is súrolták a földet olykor, vagy ráléptem az aljára és majdnem elestem.:D

Ezért váltottam csőgatyára, na persze olyat ami passzol hozzám és nem szorít. Állítólag úgy lehet megnézni, hogy jó méret-e, ha a deréknál az ujjaid beleférnek.:) Az meg nem érdekel, hogy ez a divat manapság, én ezt hordom és én ebben érzem jól magam. Pedig tudom, hogy sokan emiatt divat "macának" nézhetnek, mert volt amikor megbámultak, kétes jelleggel. Ezt viszont nem szeretem, mikor csupán ruha alapján ítélkezik az ember.

Rövidnadrágban vagy szoknyában általában pucérnak érzem magam és kellemetlenül, szóval azt nem szoktam hordani. De azért szoktak tetszeni azok is.

Szerintem mindenki hordjon azt amiben akar, amiben jól érzi magát.:)

2011. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

én most 22 vagyok

és 19 éves koromban kezdtem el hordani farmert:)

sokáig én se tudtam megbarátkozni vele!!

De rájöttem h ez a legpraktikusabb, mást alig tudtam nacit venni magamnak.. Nem nagyon lehet normálisat nadrágot ami nem farmer:S

De én most is csak a sötétebb színűeket veszem fel..


A világos igazi farmerkék színt ki nem állhatom!

2011. aug. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nyáron rám sem jellemző, hogy farmert veszek fel, amúgy iskola időben szerintem az a leghelyénvalóbb viselet.:D
2011. aug. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én iskolaidőben sem veszem fel.:) Akkor is csak sima nadrágan járok,nem érdekel,hogy a többiek farmerban járnak.
2011. aug. 13. 12:53
 10/11 anonim válasza:

Szia

Én is utálom mert bele kéne fogynom

2011. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!