Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gáz, hogy azért mert az...

Gáz, hogy azért mert az életem el van cseszve (úgy néz ki visszafordíthatatlanul) senkit sem szeretek magam körül?

Figyelt kérdés
Csak rosszat feltételezek mindenkiről.. Csak a családomat, rokonaimat szeretem. Olyan problémám van amit konkrétan nem tennék itt közé, de senki sem tud róla. A kettő amúgy nem függ teljesen össze egymással, amúgyis ilyen vagyok, de ez a mostani állapotom ráerősít.
2010. okt. 18. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
en is hasonlo helyzetbe vagyok mint te,csak en a csaladon kivul meg a barataimat is szeretem ,akit meg nem ismerek arrol meg rossz velemenyt nyilvanitok :))
2010. okt. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azert igy altalanositani es elitelni embereket nem lehetne es foleg nem a mai korszakban, amikor mindenkinek annyira nehez a sorsa.

Ma nagyon sok ember csalodott, beteg es elkeseredett, s ugy erzem, hogy inkabb osszetartani kellene, nem pedig elitelni egymast es elfordulni egymastol.

Nem beszelve arrol, hogy azert mert Neked most nehezebb a sorsod pl. arrol talan nem a kulvilag tehet, talan meg Te sem, s igy barmi tortent is az eletedben azt probald meg kijavitani es helyre hozni, de ne igy, hogy masokra haragszol.

Ha gondolod talan irj privatban, szivesen meghallgatnam, hogy mi tortent Veled, ami miatt igy erzel, s talan megprobalnek segiteni ha Te ezt elfogadod.

2010. okt. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
90%
A családon, rokonaidon kívül nem is nagyon kell másokat szeretni. Nem éri meg a fáradozás, úgysem kapsz érte semmit.
2010. okt. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!