Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van még ilyen ember a világon?

Van még ilyen ember a világon?

Figyelt kérdés

Van még olyan ember a világon, aki keveset olvas, kevés filmez néz, kevés sorozatot néz, hanem ehelyett ismeretterjesztő sorozatokat néz, néha ismeretterjesztő könyveket olvas és a túlságosan, betegesen erős, fiús érdeklődési körökkel foglalkozik órákig a neten?

Annyira különcnek érzem magam emiatt, hogy nem is érzem ezt normálisnak.


2011. aug. 16. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van. Nem sok. Pár millió.
2011. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Pár millió?

Ja egyébként nem a nyomorultakról, a szegényekről beszéltem, hanem akiknek lenne lehetőségük, de nem ezek érdeklik őket.


Én magamon kívül még nem találtam. Olyan rossz. :(

2011. aug. 16. 12:33
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
legalább egyedi vagy :)) ennek örülni kell :D
2011. aug. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Azért nem találsz hasonlót, mert aki olyan, mint te vagy, az otthon ismeretterjesztő sorozatokat néz, netezik, tehát nem találkoztok...

Örülj, hogy Egyéniség vagy!

2011. aug. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha ilyen egy egyéniség, akkor nem jó egyéniségnek lenni.
2011. aug. 20. 11:24
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom az ismeretterjesztő filmeket:DD És imádom a biológiát:PP ....Nem vagy egyedül :))
2011. aug. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nn is imádom!:D Biológiát hallgatok az egyetemen és nagyon jó, hogy régen sok ilyet néztem. Sorozatok közül csak a dr House-t szeretem. Filmezni sem szoktam, és kb olyasmi vagyok mint te. A fiús dolgokon mit értesz? Egy barátnőm sincs, csak fiú barátaim, és szeretek velük lenni, ebből következik, hogy azt csinálom, amit ők.


18/L

2011. aug. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Érdekelnek a számítógépes programok, régen érdekelt a közlekedés, stb...
2011. aug. 21. 09:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Én soha nem nézek TV-t pl.
2011. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

a kevés relatív, meg attól hogy valami könyv/film/sorozat önmagában nem lesz rossz vagy jó. igaz a sorozatok általában erőltetettek mert eladásra mennek, de vannak olyan sorozatok amiknek van értelmük, nem szappanopera szintűek


ráadásul a kettő nem zárja ki egymást. ha valakit érdekel a tudományos világ, a szórakoztató irodalom is érdekelheti. meg aztán egy komolyabb üzenetű scifi nem éppen egy kategóriába esik a romantikus ponyvaregényekkel - szerintem. tehát árnyaltabban kellene gondolkoznod.

2011. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!