Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen a lelki-társ? Ki az?...

Milyen a lelki-társ? Ki az? Honnan ismerem meg?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 23:01
1 2
 11/13 Laylah ***** válasza:

Nekem van lelki társam. Nem kell korban hasonlónak lennetek, nem muszáj minden tulajdonságban egyezni. Én 20 éves lány vagyok, az illető 35 éves férfi, és még mielőtt valaki kombinálna, nem voltunk együtt soha. Ami azt illeti, 3 éve ismerem, de még sosem találkoztam vele, mégis az első pillanattól kezdve úgy érzem, mintha ezer éve ismerném (az igazság az, hogy több ezer éve ismerjük egymást - szó szerint :D). A lelki társ nem összekeverendő a nagyon jó baráttal vagy a testvérrel. A lelki társ olyan, hogy több mint barátság, már majdnem szerelem, de mégsem az. Sok ember van így, hogy nem tudják eldönteni, a lelki társukba szerelmesek, vagy nem.

Lényeg a lényeg: ezt érezni kell, tudod, amint találkozol vele.

2011. aug. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de itt egy álomvilágot érzékelek.

"Lényeg a lényeg: ezt érezni kell, tudod, amint találkozol vele." Ezek a te szavaid, de közben azt is írod, hogy még soha nem találkoztatok.

??????

A távolból könnyű összhangot teremteni...

2011. aug. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Laylah ***** válasza:
Érzékelhetsz, mert semmi okod nincs elhinni, amit írtam, mert ezt egyedül mi ketten tudjuk. Igazad van, valóban ellentmondtam magamnak, de másképp nem tudtam fogalmazni. Az a lényeg, hogy az első kontaktus alkalmával kell érezni, hogy ez más, mint az eddigi kapcsolatai az embernek...
2011. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!