Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Voltatok már úgy elkeseredve,...

Voltatok már úgy elkeseredve, hogy öngyilkosok akartatok lenni?

Figyelt kérdés
Nem arról beszélek, hogy ténylegesen megpróbáltátok-e (mert szerintem aki öngyilkos akar lenni az az lesz) hanem hogy jutottatok-e már el arra pontra hogy azt éreztétek nincs értelme tovább élni...
2009. ápr. 14. 17:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
igen...de szerencsére elmúlt az az időszak-hallgass zenét!:)
2009. ápr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
87%

Volt ilyen, és már eléggé jól elképzeltem, hogy hogyan szeretném megvalósítani... de nem tettem meg, és ennek ma már nagyon örülök :D

Van néhány nagyon jó szám, ami próbál lebeszélni erről, például Tankcsapda:Az alagút végén. Hogyha veled is ez van, hallgasd meg ;)

2009. ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Soha nem fordult meg a fejemben, akármi történt. Pedig nem tökéletes az életem...
2009. ápr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Nálam ez kéthétben minimum egyszer biztos előfordul! Elég nyomott a hangulatom manapság! :-/
2009. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Sajnos már többször is. Búcsúlevelet már írtam. De aztán mindig belegondolok, hogy van olyan, aki szeret, akinek hiányoznék, még akkor is ha van olyan, aki nem szeret, pedig én szeretem.
2009. ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Én igen, az életem rosszabb volt, mint egy rémálom, amit részben másoknak, részben magamnak köszönhettem. Többször is megpróbáltam, de nem sikerült, és hosszú idő után komoly küózdelmek árán kilábaltam a problémákból. Azt gondoltam, most hogy összeszedtem magam, talán jobbra fordul az életem. Hát nem így lett, bár többször nem tennék ilyen hülyeséget, de szomorú tény, hogy sajnos azóta is szinte csak rossz dolgok történtek az életemben, annak ellenére, hogy sokkal erősebb lettem lelkileg, lassan újra egyre jobban elborítanak a problémák, egyre nehezebben birkózom meg velük, és bizony, már nem örülök neki, hogy életben maradtam... Nos, ez egy negatív példa volt, de mindezek ellenére mindenkit lebeszélnék arról, hogy megtegye.
2009. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

én úgy érzem, hogy lelkileg tökjól vagyok csak sokat szoktam gondolkozni és ha valamivel nem jutok tovább akkor felteszem itt az oldalon a kérdést...

egyébként én érzem magam annyira kiegyensúlyozottnak és boldognak, hogy már így is több ember van aki ha valami lelki gondja van nekem mondja el...

egyébként innen is szívesen leszek bárki érzelmi szemetese, sőt segítek is ha tudok... ha szeretnétek írjatok privát e-mailt

2009. ápr. 14. 19:59
 8/16 A kérdező kommentje:
jaj és sok kitartás mindenkinek aki érzelmi lelki mélyponton van
2009. ápr. 14. 19:59
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez tiniként volt problémám, utána már soha többé.
2009. ápr. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Szerintem mindenkinek van ez a probléma az életében... Van akinek fiatalon, van akinek késobb. Nekem is volt kb. 2 éve, nagyon depressziós voltam, de mostmár csak hálát tudok adni a Sorsnak, hogy túljutottam rajta! Nem lett volna értelme eldobni az életemet, nem azért kaptam..
2009. ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!