Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elhatároztátok már hogy...

Elhatároztátok már hogy öngyilkosok akartatok lenni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy álltatok a híd szélén és meghátráltatok megbántátok a döntést vagy nem?
2009. nov. 2. 23:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt hát hogyne.

A gyárból minden nap úgy mentem haza hogy most neki megyek a fának mert ennek semmi értelme. De aztán valahogy mindeig lefékeztem. de nemtudom miért.

2009. nov. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
megfordult a fejemben de meggondoltam magam
2009. nov. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
már régen elhatároztam, de még nem jött el az ideje. ha már a szüleim is meghaltak, és nem lesz munkám, akkor fejbelövöm magam. még 10-20 év van hátra.
2009. nov. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

igen már gondoltam rá de nem tettem meg a vallásos nevelésem miatt

meg nem akartam bánatot okozni tanáraimnak szüleimnek

osztálytársaimnak

2009. nov. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utolsó én is pont ezért nem tettem még semmit, én megbántam és most depreszió nélkül tisztább fejjel megbátam hogy volt kifogásom. Te hogy érzed?
2009. nov. 3. 00:09
 6/15 anonim ***** válasza:

szerintem ha megöltem volna magam nagy hülyeséget csináltam volna

jó hogy meggondoltam magam

2009. nov. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

idestova egy éve, hogy aktívabban füvezek, voltam padlón én is már, de rájöttem, hogyha kinyírnám magam, akkor soha nem téphetnék többé be.

volt egy haverom, és mindig mondta, hogy ilyen szar az élete- olyan szar az élete, és mindig mondta, hogy meg fogja ölni magát. jó barátommal aggódtunk érte, mert ez a hülye akkor megtette volna. de kitaláltuk a megoldást, mikor belőtte magát valami bikaerős nyugtatóval és bealtatózott még mellé. (akkor derült ki, hogy 2szer próbálkozott már hasonlóval.) mondtam jó barátnak, hogy én nem hagyom, hogy a lelkemen száradjon a halála, az biztos nagyon tetszene neki!

Megoldásunk: épp egy jó nagy jointot szívtunk el jó baráttal, mikor szóba került haver öngyilkossági kísérletei. rájöttünk, hogyha módszeresen rászoktatjuk a fűre, akkor majdhogynem biztos , hogy nem öli meg magát.

eleinte csak meglátogattuk kis ajándék pakkokkal és jól beszívtunk vele párszor, majd ő is be szált pénzel is a cuccba. egyszer csak mikor már napi szinten szívtunk valamiért újra elkezdett fenyegetőzni az öngyilkos jelölt haver, a szokásossal. mondtam neki, hogy hajrá. hát azóta még mindig életben van, lett kocsija, baráttője, és ugyanúgy tép tovább :D de már nem akar meghalni.

lehet rászoktattuk a fűre, de megmentettük vele az életét. és büszke vagyok erre. Ez a történet.

szóval én ennyi okossággal járulnék hozzá a szóban forgó témához.

2009. nov. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Helló, kedves Alien!

Nem tudom, melyik bolygóról jöttél, de ne fáraszd magad! A megoldás egyszerű és kézenfekvő!; kérj Magyarországon állampolgárságot!

Lehet, hogy kicsit tovább tart, de legalább nem lesz lelkiismeret-furdalásod az önkezüség miatt!

2009. nov. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, többször is és nem vagyok boldog, hogy nem sikerült, de azért nem hiszem hogy újra megpróbálnám.
2009. nov. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
miért akartok öngyik lenni? :D istenem...majd két év múlva akarok menni egy önellátó szigetre vhol közép-amerikában, ha még akkor is unjátok az életetek, és nem hiszitek azt h nem vagytok fizetett rabszolgák akkor majd úgy is csinálok egy oldalt és lehet jelentkezni. :) csak kertészkedni kell, ellátni magunkat kajával és kész...a maradék rengeteg időben azt csinálunk amit akarunk :D szerintem ezerszer jobb még akkor is ezt megcsinálni ha éppenséggel nem vagy csóró vagy van jól fizető és élvezhető munkád és nem akarsz öngyilkos lenni.
2009. nov. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!