Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan győzhetném le a szorong...

Hogyan győzhetném le a szorongást?

Figyelt kérdés
Nagyon szorongok a jövőre esedékes felvételi miatt.Vagyis attól félek ,hogy nem vesznek abba a gimibe ahova menni szeretnék.Minden nap eszembe jut és idegeskedek ezen.Már rosszul alszom és rémálmaim is vannak emiatt.Egész életembe ilyen szorongó tipus voltam.
2009. ápr. 14. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
próbáld elterelni a figyelmed... ha jól tudom már úgysem tehetsz semmi azzal nem lesz nagyobb esélyed, ha ezen görcsölsz... élvezd az életet fiatal vagy még... bezzeg nekem :D jövőre éreccségi:D
2009. ápr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugi, biztosan fel fognak venni, csak ne izgulj. Különbenis csak jövőre lesz mindez esedékes!:) Nem korai ez még?


De ha nagyon idegesít, akkor gyakorolj, gyakorolj és próbálj meg magadból minnél többet kihozni, hiszen ha tisztába jösz a képességeiddel meg fogsz nyugodni.


Hidd el, nem lesz az olyan nehéz, mint amilyennek most tűnik.


-Tündérlány(17)-

2009. ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!