Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ítélnek el amiatt, mert...

Miért ítélnek el amiatt, mert látássérült vagyok? Ti is ezt tennétek?

Figyelt kérdés
Vannak céljaim. Önálló vagyok. Az életben ezer meg ezer dolog érdekel. Bármit meg tudok tanulni, ami nem képpel és színnel kapcsolatos. szeretek sportolni. (18F)
2011. aug. 19. 02:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha mellette, idegesítő vagy, akkor én is ezt tenném. Ha nem, akkor max bedobnék néha egy poént ezzel kapcsolatban, amúgy hagynálak ezzel.
2011. aug. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Sokféle látássérülés van. Valami olyan, ami látszik? Kancsal vagy? Mert az vicces tud lenni.


---


Nem, mi nem tennénk. Hozzászól majd 5 ember, aki nem tenné.

2011. aug. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Vak vagyok.
2011. aug. 19. 11:56
 4/16 anonim ***** válasza:

Azt a mondást gondolom ismered, hogy ha a természet/isten valamiből elvesz, akkor másból többet ad?


Játszol valamilyen hangszeren?

2011. aug. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A zongora, a sport, és a versírás az életem.D
2011. aug. 19. 16:55
 6/16 anonim ***** válasza:
Elítélni egy vak embert, az nagyon undorító dolog. De aki megteszi az biztos tökéletesnek hiszi magát.
2011. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
De csak fél szemedre vagy az nem? Mert ha teljesen vak vagy akk csak van valaki aki felolvassa neked tehát ő nem ítél el.
2011. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azért, mert manapság már minden elítélhető, a jó is.
2011. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csak fél szememre vak. Nem olvassa fel senki, hanem a laptopomon van egy felolvasó program, nah az olvas fel nekem minden a képernyőn megjelenő szöveget.
2011. aug. 21. 13:12
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Én sem ítéllek el emiatt, nem tehetsz róla, de különben sem lehet elítélni ezért egy embert. Ne aggódj, hamarosan jobb lesz minden. :)
2011. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!