Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ítélnek el amiatt, mert...

Miért ítélnek el amiatt, mert látássérült vagyok? Ti is ezt tennétek?

Figyelt kérdés
Vannak céljaim. Önálló vagyok. Az életben ezer meg ezer dolog érdekel. Bármit meg tudok tanulni, ami nem képpel és színnel kapcsolatos. szeretek sportolni. (18F)
2011. aug. 19. 02:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
:S értem. De hidd el igazuk van nem lehet ezért elítélni valamiben sokkal jobb vagy mindenkinél és majd ha erre rájönnek akk már sajnálni fogják.
2011. aug. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Megértelek. Szerintem undorító dolog, hogy lenéznek és elítélnek emiatt! Ne hagyd magad!

És különben is... Aki sérült valahol, az általában jó ember és különleges - van, akinek egy másik érzékszerve sokkal jobb, mint egy átlag emberé!

Verset írsz, zenélsz, sportolsz, tehát éled az életed, mint a többi ember. Jól is teszed. Fel a fejjel mindig!

2011. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ömm.. én biztosan nem ítélnélek el, sőt inkább felnéznék rád.
2011. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mert barmok. És nem.


Magam részéről "csak" -10-es szemüvegre szorulok, a haverom meg gyakorlatilag félvak (az egyik szemével 5%-os a látása), aztán megvagyunk és senki csesztet senki emiatt. Ha az ismerőseid képesek csak ezért elítélniű, akkor javaslom, hogy cserélj ismerősöket.

2011. aug. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Szia! Hát én is vak vagyok. Viszont miért gondolod, hogy elítélnek a vakságod miatt? Nem tudom, hogy ismerjük-e egymást esetleg, viszont ami fontos, hogy nem szabadna ennyire pesszimistán állnod a dolgokhoz. Remélem amikor feltetted a kérdést, csak el voltál keseredve, de azóta minden jobbra fordult!

Tudod, én 26 éves vagyok és éldegélek egészen jól. Persze bizonyára vannak emberek, akik nem fogadják el a vakságot, de a legtöbb ember tökéletesen meg tudja szokni. Legalábbis ezt látom látó feleségemen, régi barátnőimen, partnereimen, családomon, barátaimon, ismerőseimen és még a masszázsszalonomba érkező vendégeimen is.

Tehát ne keseredj el!

Ha beszélgetni szeretnél írj, amiben tudok szivesen segítek!

2012. márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bocs a témaváltásért, de azért azon röhögök, hogy egy egészséges ember nem tud helyesen írni, de egy vak ember tud. :D
2012. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!