Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerek bölcsis szept-től,...

A gyerek bölcsis szept-től, én 1 hete munkanélkül maradtam, most vegyem ki? Keresek állást, de. Mi van ha megtudják, vagy szóljak?

Figyelt kérdés
hozzáteszem imádja a bölcsit, egyetlen gyerek gondozónő szerint aki sírás nélkül szokott be, az egészet egy nagy játéknak veszi és hűségesen öltözik minden reggel, példamutató magatartása van azt mondta a dajkája! Ha kiveszem rosszat teszek? de mit csináljak akkor... hadjam ott én meg itthon üljek?
2010. dec. 1. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd ki,mert ha találnál állást utána nem biztos hogy visszaveszik.Remélem ez csak ideiglenes állapot hogy nincs munkád.Ne aggódj ha rákérdeznek megmondod hogy keresed a munkát.
2010. dec. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne szólj nekik, nem kötelező tudniuk arról, hogy most éppen nincs állásod, Lehet, hogy 1 hónap múlva lesz. Van aki úgy szerez munkáltatói igazolást, hogy nem is dolgozik. Ne legyen lelkiismeret furdalásod, amiért te addig otthon vagy, hiszen ő jól érzi magát a bölcsibe, és jót tesz neki egy kis szocializálódás.
2010. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Aki úgy szerez munkáltatóit,hogy nem is dolgozik, az hogy csinálja?Kitől szerzi?
2010. dec. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem se vedd ki főleg ha jól érzi magát.

Utolsó válaszoló: aki nem dolgozik és szerez munkáltatóit az valószínű ismerős altal,nővérem is igy szerzett barátnője válalkozó és irt neki egyet.

2010. dec. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értem és tudom h szereti, de mégis meddig...ha nem találnék, mert hát amik vannak na....:( nem sok reményt látok, milyen határidőt szabnál ha nem találsz munkát?
2010. dec. 1. 14:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha megtegeted, hogy otthon maradsz és nem kell elfogadnod bármilyen állást, a férjed el tud tartani titeket, akkor 3 hónap sikertelen keresés után kivennèm a bölcsiből. Igy nem foglalja el azoktól a helyet, akiknél súlyos megèlhetési gondok merülnek fel, ha nem járhat anya is dolgozni és nem mehet a gyerek bölcsibe helyhiány miatt, a kisgyereked veled otthon is legalább olyan jól fogja magát érezni, mint a bölcsiben.
2010. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én félidős terhes vagyok és itthon vagyok GYED-en a 14 hónapos fiammal. Kislányom, aki 28 hónapos október második felétől bölcsődés. Nálunk a védőnő csinált egy környezet tanulmányt, melyben javasolta, hogy vegyék fel a gyermekemet a bölcsődébe. Amúgy a csoportjukban még 2 üres hely van, időközben meggondolták magukat a szülők, és mégsem járatják a gyerekeiket oda. Én simán, őszintén elmondtam a bölcsőde vezetőnek, hogy nagyon szívesen itthon vagyok a gyerekeimmel (a nagyobbikkal is!), ezzel nincs is semmi gond, viszont úgy látom, hogy a téli időszakban egyszerűen nem tudom kielégíteni a mozgás igényét, vágyik a közösségre, nekem pedig a háztartás és a testvére mellett nincs időm sem pénzem játszóházakba járatni. Megmondtam, hogy nincs igényem arra, hogy ott aludjon, csak annyit szeretnék, hogy délelőtt játszhasson a többiekkel, leülhessen velük egy asztalhoz enni (mindig megetetem utána itthon is) had tanuljon tőlük, had legyen ő is egy közösség tagja. Minden további nélkül felvették, semmi gondunk nincs egyenlőre. Én szólnék, hogy ilyen helyzet állt elő, de keresel másik állást. Esetleg haza vinném délben , hogy már otthon aludhasson a saját ágyában, nyugalomban. Fel a fejjel, biztos lesz másik munka és talán még jobb is lesz, mint a régi, a mostani helyzetet meg fogd fel úgy, hogy ajándék, hogy egy kicsit több időt tudj szentelni a családodnak.
2010. dec. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
off:Szia ez a kérdés nekem is pont aktuális!Tegnap rakták ki a szűrömet!
2010. dec. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmiféleképp ne vedd ki a bölcsiből. Már megszokta , szereti is járni. Rontanál vele. Talán kicsit előbb vidd haza délután.
2010. dec. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!