Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért jó nekik, hogy piszkálnak?

Miért jó nekik, hogy piszkálnak?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap beült egy srác elém a könyvtárban,amúgy még rengeteg üres szék és asztal volt. Aztán jöttek a barátai is 15 percenként, és mikor már kettessével voltak ott,az egyik az asztalra is ráült, akkor én felálltam.

Ma megint elmentem a könyvtárba, és az egyik barátja a srácnak (talán az,aki az asztalra ült), elkezdte piszkálni a székemet,ahányszor elment,mindig érződött,hogy meglöki a kabátomat is.Érdekes módon pár lökés után már el tudott menni úgy is, hogy nem érintette meg. SZóval szerintem tudatos volt.

Aztán meg pár másik barátjuk elég érdekesen mosolygott rám,akit tegnap nem láttam,de ma kiderült számomra,hogy "összetartoznak". Nem tudom,hogy elmondhatták egymásnak,hogy mi volt, és ki vannak akadva azon,hogy én felálltam,amikor bosszantani akartak?

Megjegyzem, nem lettem ideges,én tudok ott olvasni,tanulni,de ezek a srácok meg nagyon feszültek,alig bírnak a könyv mellett ülni.Szóval szerintetek?


2011. márc. 24. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

nem vészes a dolog nem kell velük foglalkozni

ha meg zavar akkor szólj be nekik

2011. márc. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem piszkálnak - csak te érzed úgy...


Kész, először nem figyelt a kabátodra, utána már figyelte hogy ne menjen neki.


Az meg hogy ráült az asztalra valamelyik előfordul máshol is. Meg hát rá lehet mosolyogni az emberre ha már látásból ismeritek egymást, ez csak nem bűn.


Ne foglalkozz velük, hanem tanulj, azért mentél oda, és végképp ne beszélj be magadnak olyanokat hogy direkt nyaggatnak stb.


Am egyetemista vagy vagy gimis?

2011. márc. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lány vagy vagy fiú? mert ha lány, akkor általában azért piszkálódnak mert tetszel nekik.

egyébként meg mindigis lesznek piszkálódós emberek, sajnos ezen senki se tud változtatni. próbálj olyan helyre ülni ahol nem igen látnak, vagy ha már nagyon zavarnak téged, akkor szólj a könyvtárosnak.. amúgy ez nem tart örökké, egyszer megunják és észhez térnek. saját tapasztalatból mondom.

2011. márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1) A támdaás nem megoldás.

2) Lehetséges, hogy felsőbbrendűnek tekintik magukat, ezért szerenének egy "gyengébbel" kikezdeni.

3) Hagyd figyelmen kívül, talán leállnak egy idő után... vagy tagadd meg az első pontot: a legjobb védekezés a támadás.

2011. márc. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!