Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok, vagy más...

Depressziós vagyok, vagy más bajom lehet?

Figyelt kérdés

Mindig, amikor szerelmes vagyok, akkor elkezdek magamba esni, és néha napokig nem eszek, és mindig meg akarok változni testben, lélekben, de úgy érzem a lelkem egyik fele nem akarja. Amikor a tükörbe nézek rosszul vagyok a saját látványomtól, és néha annyira magamba esek, hogy az öngyilkosságomról kezdek fantáziálni... Egyre inkább kezdem kerülni a tömeget, félek attól, ha elmondom valamiről a véleményemet, akkor gyűlölni fognak, nem vallok senkinek szerelmet már, mert eddig mindig visszautasítottak nagyon csúnyán. Néha délutánonként amikor hazaérek a suliból, befekszem az ágyba és elkezdek gondolkodni a lányon akit szeretek aztán elképzelem őt magammal, de ez mindig furcsa érzést kelt bennem, mert nem tudom magamat egy lánnyal kéz a kézben elképzelni. Amikor meglátok néhány korombeleit mindig félek, hogy bántani fognak-e, mert sok ütést kaptam azért, mert ápolt vállig érő természetes göndör szőke hajam van, és a korom beleik ezért néha nagyon megszoktak verni. És amikor átgondolom néha az ilyeneket, amikor megvernek, akkor azt érzem, hogy bárcsak vertek volna hullára, és maradtam volna ott. Az érzéseimet senkinek soha nem mondtam el egy éve, mert biztos csak nevetnének, vagy totálisan betegnek tartanának, pedig tudom, hogy könnyebb lenne.

Miért lettem ilyen? 14F


2011. jún. 13. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értem,mi történik veled.Szerintem az önbizalmad egyenlő a nullával,pedig semmi okod sincs öngyilkosságot elkövetni.A szüleid milyenek veled?Ők miért nem figyelnek rád?:S ezt nem tudom megérteni.
2011. jún. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szüleimtől amit szeretnék megpróbálják megadni. És amit nem írtam az az, hogy nagyon ki vagyok tagadva a lányoktól, mert nekünk nincs pénzünk iphonra, meg nagyon drága ruhákra és az összes csaj csak az ilyen pasikkal beszélget. A szüleim egész nap dolgoznak, és csak ilyen este 9-10fele jönnek haza, akkor anyám leül beszélni nagyanyámmal apám meg veszekszik valamiért... És hogy miért nem figyelnek rám? igazából nem érdeklem őket nagyon, meg idejük sincs rám annyit szoktunk beszélgetni, hogy elküldenek lefeküdni este 10-11 között.
2011. jún. 13. 16:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Még nagyon fiatal vagy, később még teljesen megváltozhat ez és lehet, nem fognak elutasítani. Azért 14 évesen mégis, járni akarnál valakivel? :) Nem korai még? Még a lányok is éretlenek abban a korban, látod az Iphone-ra izgulnak fel, ez is kicsit vicces.

Jól haladsz, ha ennyi évesen már vallottál szerelmet. Van, aki jóval idősebben sem tett még ilyet. Úgyhogy nem vagy elveszett ember.

2011. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: és milyen gyakran esel szerelembe? És mi lesz a régi csajokkal?
2011. jún. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

23:37 ne nézd le a kérdezõt kérlek. 14 éves, és teljesen normális, hogy már járni szeretne lányokkal. Nem korai. Normális. A 14 év körüli csajokról meg annyit, hogy ebben a korban már a fele nem szûz..


A kérdezõnek meg ajánlom, hogy ne abból a társaságból nézz ki lányokat, keress máshol másokat, építs ki új társaságot és legyen egy kis önbizalmad. Sok sikert!

23/L

2011. jún. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

biztos találsz olyan lányt akit nem az iphone érdekel, és azért meg ne vegyél, hogy felfigyeljenek rád, komolyan olyan lányt akarsz akit csak ezért érdekelsz?

egyáltalán ninscenek barátaid? mert igazából ők segíthetnének neked... :/

hogy valósi vagy?

2011. jún. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*hova valósi, bocsánat
2011. jún. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

22:30asnak hát komolyan szerelmes úgy nagyjából 4szer voltam. A legrövidebb 1hónap volt a leghosszabb háromnegyed évig tartott, aztán a 3. meg 2hónap + a mostani ami olyan 1hónapja.


A barátaim azok nagy csajosok, és állandóan lányokkal vannak. 1szer voltam velük, de akkor meg én voltam a társaság legalja és senki sem állt velem szóba, csak ők :D. Meg engem nem engednek el szüleim házibulikba piálni, pedig a korosztályom meg az ismerőseim nagy része piál rendszeresen, kisebb része kezd alkoholista lenni (suliba is állandóan bebasznak). Lehet hogy én vok tényleg a gáz, mert nem iszok, és nem cigizek, meg nem dugok ? :S . Amit leírtam fent is az az,hogy ha elmondanék nekik mindent amit érzek elmebetegnek nyilvánítanának, és nem beszélnének velem.

01:19esnek : már próbáltam, csak tudod nálunk ez úgy van, hogy szinte mindenki ismer mindenkit, és én is ismerek egy csomó lányt csak szinte az összes vagy foglalt, vagy le se szarnak, mert nem zselézett a hajam, és nincs iphonom... Például van nálunk egy gyerek aki (nagyon gazdagok) olyanokat mond a csajoknak, hogy "Mi a f*szt nézel b+ kiszúrom a szemed ha még egyszer rám nézel" erre mekiben az összes csaj köré gyűlt, és leáll vele beszélgetni, és mondott egy csomó ilyen ennél durvábbat is... hát én meg egyszer mondtam egy csajnak, hogy jó a karkötőd, erre elküldött hogy milyen gáz vagyok, ilyet ne nagyon mondjak, mert nem kell bókolni -.-.

amm utolsónak szegedi vagyok

2011. jún. 16. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!