Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy építsem az önbizalmam?

Hogy építsem az önbizalmam?

Figyelt kérdés
A "hogy építsem az önbizalmam" alatt azt értem, hogy nem merek jó ruhákba járni suliba, nem merek leengedett hajjal menni és mind ezt azért mert félek hogy kicikiznek, hogy beégek meg minden..(ezt az egykori barátnőm ért el)Egyedül az ilyen sulidiszkóba merek így elmenni... plusz még "szőrös" is vagyok a szemöldököm is tök fura..(összenőtt -.-") és már utálom a kinézetem.. Szal valahogy így értem a helyzetet. Légyszíves kíméljetek az ilyen otromba válaszoktól. Köszi! 12/L
2011. aug. 25. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
partyszemöldök :D:D egyébként ez a legkevesebb, szedesd ki. :) és hát tudom, ezt könnyű mondani, de ne törődj velük, szerintem még tetszene a többieknek is, ha szép ruhákba járnál, leengedett hajért meg még senkit sem szóltak meg.:) és ha máshol is 'szőrös':) vagy, akkor borotválkozz :D két-háromnaponta kell kb. dehát megéri:)
2011. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A szőrös értelemben a lábam... és azt utálom...
2011. aug. 25. 18:26
 3/4 A kérdező kommentje:
és anyám tuti nem engedné h 12 évesen szedessem a szemöldököm..
2011. aug. 25. 18:26
 4/4 anonim ***** válasza:
tényleg? :/ esetleg ha ismersz egy kozmetikust, akkor viszel egy kis pénzt, és kiszedeted, és majd anyud is meglátja hogy így mennyivel jobb :) (nem több 500 FT-nál) éshát igen, a lábadat meg borotválnod kell, én is borotváltam már ennyi idősen.
2011. aug. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!