Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha jönne egy időutazó hozzád...

Ha jönne egy időutazó hozzád és megcáfolhatatlan bizonyítékokat hozna magával arra, hogy a legjobb barátod lesz a felelős majd 3 milliárd ember haláláért. Megölnéd a legjobb barátod?

Figyelt kérdés
De az egyetlen mód ennek elkerülésére az lenne, hogy a barátod fejébe golyót eresztesz!
2009. ápr. 17. 14:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem ölném meg ezért, még ha az ellenségem lenne, akkor se.
2009. ápr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%

Nem! Nem ölném meg. Milyen ember az aki megöli a barátját? :O


3 milliárd ember most mi az.. ^^

2009. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
96%
Ha én egy ember halálával mentenék meg 3 milliárd másik embert, lehet, hogy ő is több életet mentene meg annak a 3 milliárdnak az árán.
2009. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
bakker, 3 milliárd ember nem cigány, nem kínai, nem nigger csak (Egy elméleti kérdésből ne csináljatok faji kérdést!)! Mondjuk minden ország lakosságának a fele, vagyis mondjuk a világ összes férfiával végezne! és ezért egy női időutazó érkezik hozzád és elmondja, hogy csak nők maradtak életben, mert hála a legjobb barátodnak minden férfi egy halálos vírus áldozata lett. De nem a barátod készítette a vírust, a vírushoz neki az égadta világon semmi köze, de az ő döntései befolyásolták mások életét is, és igy született meg a férfigyilkos vírus! Valószínűleg ez nem fog bekövetkezni, de kíváncsi voltam rá, hogy ti hogy döntenétek! Én valszeg kinyírnám a haveromat, mert én is férfiból vagyok! De ha csak nők halnának akkor is kinyirnám!
2009. ápr. 19. 10:37
 15/18 anonim ***** válasza:
97%
legelső vagyok! Ez mindenkinek világos, hogy 3 mrld. ember nem cigány meg stb. Ahogy Te is, mi is csak felvetettük!
2009. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem ölném meg. Azért nem, mert nem tudom úgysem befolyásolni a történelmet, vagyis a majdani történelmet. Ha nem ölné meg ő, akkor megölné valaki más azt a milliárdnyi embert. Viszont az én kezemhez ne tapadjon vér, pláne nem a legjobb barátom vére.


Ez kicsit olyan, mint hogy ha egy folyón át kell vinni az embereket, de a feleséged (férjed) és fiad (lányod) közül kell választanod, mert csak egyet vihetsz át, a másik meghal, melyiket választanád?

2009. ápr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Pro Patria ***** válasza:

Egyrészt nem fogadok barátomnak olyan embert, aki ilyenre akár csak elméleti szinten is képes lenne.


Másrészt ha mégis, akkor sem ölném meg. A saját lelkiismeretével kell(ene) majd elszámolnia.

Az én lelkem tiszta marad, nem szennyezi be SENKI (értsd, a "gyilkos barátomé" sem) vére.

2011. nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Petranova:

bullsh_t.

2013. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!