Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy mondjam meg a szüleimnek,...

Hogy mondjam meg a szüleimnek, hogy nem akarok leszokni a cigiről?

Figyelt kérdés

a hétvégén megtudták, hogy cigizek, és azóta csak azt hallgatom, hogy miért kell, meg mekkorát csalódtak bennem.. miért nem szokok le stb..

az az igazság, hogy nem akarok.. a haverjaim 99%a cigizik, és eddig mindíg én voltam az, aki nem cigizett.. idén elkezdtem, év végre nem én vagyok aki kilóg..


tudom, hogy egészség károsító stb.. de én csak divatból cigizek, és nagyon sokáig elég 1 doboz..

most megvonták a zsebpénzem is, hogy ne csak arra költsem, de túlzás nélkül, a pénz csak 1/10ét költöttem cigire.. ezt most hogy mondjam meg nekik?


nem fogják könnyen engedni, mert az apukám nem érdekelné, de gyerek nevelésben anyám a jobb, és ő nem fogja engedni, esély nincs rá..


16/f


2010. márc. 9. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
szánalmas ha valaki divatból cigizik.. hát így énse hagynám.. akkor vagy cigizz rendesen azért mert rászoktál,vagy ne cigizz sehogy.
2010. márc. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
így:anyu apu nem akarok leszokni a cigiről
2010. márc. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így: "Anyu és apu, én egy akaratgyenge ember vagyok, aki a kutba is beugrana, csak hogy ne lógjon ki a sorból. Ezért nem akarok - nem mintha lenne olyan, hogy magamtól akarnék valamit, és nem mások miatt - leszokni a cigarettáról. Biztosan Ti is tehettek arról, ho9gy ilyen lettem, szóval nézzetek magatokba is, és adjatok pénzt cigire, mert már izélgetnek a haverok..."
2010. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szánalom, ecsém, szánalom!
2010. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát.. látom sok értelme volt a kérdésnek.. legalább 1 normális választ azért vártam..
2010. márc. 11. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!